• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul. Wrocławska

    Jordanów Śląski » ul. Wrocławska

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentuje do zakupu:Dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej miejscowości Jordanów Śląski. Mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Marsa

    Gdańsk » Osowa » ul. Marsa

    • 940 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Osowa. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe.Wybierając Osową jako miejsce zamieszkania, t...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kazimierza Leskiego

    Gdańsk » ul. Leskiego

    • 720 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w gdańskiej dzielnicy Jasień, w otoczeniu nowoczesnej, niskiej zabudowy mieszkaniowej. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastr...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 679 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nieruchomość idealna zarówno pod względem INWESTYCYJNYM - pod WYNAJEM, jak i do zamieszkania dla osoby ceniącej bliskość morza oraz pełną infrastrukturę na wyciągnięcie ręki.LOKALI...

  • Nowe

    Mieszkanie Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza

    Warszawa » Wola » ul. Jana Kazimierza

    • 3 350 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,6 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozw...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 600 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m, położone na parterze w bloku przy ul. Kosińskiego w Nowym Sączu. Nieruchomość została wyremontowana i przygotowana...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Marcina Dragana

    Gdańsk » Chełm » ul. Dragana

    • 719 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń!  Chełm, ul. Marcina Dragana- 400m do tramwaju!*BEZ PROWIZJI* Nieruchomość idealnie nadaje się do zamieszkania dla rodziny, pary, na wynaj...

  • 2 pokoje na Ochocie, świetna lokalizacja!

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 668 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeck...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 649 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 11 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Dwu pokojowe, Koszalin, panoramiczny widok.

    Koszalin » ul. Grottgera

    • 375 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na dziesiątym piętrze - wysoko ponad codziennym zgiełkiem - czeka na Ciebie dwupokojowe mieszkanie, które zachwyca światłem i widokiem. Tu główną rolę gra przestrzeń, powietrze i p...

  • Kawalerka z balkonem | Tysiąclecie

    Częstochowa » Tysiąclecie » ul. Obrońców Westerplatte

    • 235 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z balkonem | Tysiąclecie | Idealna pod inwestycję lub na startNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 31 m², położona w jednej z najbardziej cenionych dzieln...

  • 4 pokoje | Ogród 128 m² | PROMOCJA | Ligota

    Katowice » Ligota-Panewniki

    • 696 925 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zakup bez prowizji i podatku PCC!Mieszkanie w PROMOCJI – dodatkowe zniżki dostępne tylko teraz! Nie przegap okazji – to jedno z najlepszych mieszkań w tej inwestycji pod kątem ukła...

  • Moduo House- Cybernetyki. W cenie garaż i komórka

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 1 682 408 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 19 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Moduo Mokotów – teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy Postę...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Wawrzyńca Engeströma

    Nowe

    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Wawrzyńca Engeströma

    Poznań

    • 459 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie blisko natury i centrum miasta z doskonałą komunikacją. Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem miasto z bliskością natury? Ta oferta to idealny kompr...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Pucka

    Nowe

    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Pucka

    Jastrzębia Góra

    • 470 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PROMOCJA! Basen, ogródek i plaża w zasięgu spaceru - poznaj inwestycję, która ma wszystko, by przyciągać gości. Na sprzedaż wyjątkowe domki w Tupadłach, tuż obok Jastrzębiej Góry...

  • Mieszkanie Katowice

    Nowe

    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, Katowice Zapraszamy do zapozn...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz,

    Nowe

    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz,

    Poznań

    • 399 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZAMIESZKAJ Z KLASĄ LUB PEWNIE ZAINWESTUJ | 2 POKOJE W ZREWITALIZOWANEJ KAMIENICY | ŁAZARZ Czy można mieszkać w tętniącym życiem sercu miasta, a po przekroczeniu progu mieszkania ci...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Bolesława Śmiałego

    Nowe

    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Bolesława Śmiałego

    Szczecin

    • 999 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,6 m, położone na drugimi piętrze zadbanej, wyremontowanej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy urokliwe...

  • Mieszkanie Toruń Stawki
    1 / 9

    Nowe

    Mieszkanie Toruń Stawki

    Toruń

    • 440 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie os. Stawki Przedstawiamy mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 43,24 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od poziomu -1....

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Kasztanowa

    Nowe

    Mieszkanie Bielsko-Biała, Kasztanowa

    Bielsko-Biała

    • 259 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku | Bielsko-Biała, ul. Kasztanowa Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,93 m², położone...