• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sieradz

    • 434 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nysa

    • 930 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Cieleśnica

    • 75 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nidzica

    • 309 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie Elbląg

    Elbląg

    • 395 000 zł cena
    • 4 953 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie składa się z 3 pokoi wszystko wymienione elektryka okna ,łazienka robiona w tym roku blisko sklepy, szkoły , przedszkole , kościół , place zabaw , biedronka ,Kaufland. M...

  • 5537| Poznań, Śródka Mieszkanie na sprzedaż

    Poznań

    • 460 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią ul. Warszawskiej przy rondzie Śródka| 51,7 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usł...

  • Mieszkanie Opole ul. Jodłowa

    Opole » ul. Jodłowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowny kliencie! ŚWIETNA INWESTYCJA W NOWYM BUDOWNICTWIE Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52m2 usytuowane w nowej zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie Nietuszkowo

    Nietuszkowo

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z GRUNTEM Nietuszkowo, gmina Chodzież. Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły ! Przedstawiamy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mikołajki

    • 90 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sianożęty

    • 799 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ełk

    • 670 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 399 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Nyska

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 315 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza
    Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3pok, 48met, ok. Chorzowskiej PO REMONCIE/KOMÓRKA (Wrocław)
    1 / 16
    3pok, 48met, ok. Chorzowskiej PO REMONCIE/KOMÓRKA (Wrocław)

    Wrocław

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA CENA!!! Ciche mieszkanie 4-pokojowe w nowszym budownictwie z 1993 roku przy cichej uliczce na zamkniętym osiedlu na Oporowie - okolice ul. Zoli. Składa się z : - salonu z b...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Błonie-Wieś

    • 585 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości