• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 459 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 359 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 569 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 73 m² na parterze z osobnym wejściem.
    1 / 6
    Mieszkanie 73 m² na parterze z osobnym wejściem.

    Grójec

    • 630 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 619 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament nad morzem, taras, parking, basen
    1 / 10
    Apartament nad morzem, taras, parking, basen

    Pobierowo

    • 769 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 22 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM, DOSTĘPEM DO SPA 450 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na parterze z dużym tara...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 269 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnów

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 335 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku na osiedlu Mickiewicza, LSM

    Lublin

    • 545 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam przestronne i zadbane mieszkanie w dzielnicy LSM na osiedlu Mickiewicza, usytułowane w bliskim sąsiedztwie fontanny, placu zabaw „z rakietą”, sklepów, kościoła, ZUS, centr...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puławy

    • 440 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 368 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radomsko

    • 340 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 460 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 328 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rokitki

    • 610 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości