• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Tychy ul. Budowlanych

    Tychy » ul. Budowlanych

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tychy, ul. Budowlanych Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach, Tychy B, przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 58,30m2 sk...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 256 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Włocławek

    • 405 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 239 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 474 104 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chełm

    • 243 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Chełm
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 810 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kielce Czarnów rynek pierwotny ul. Miła

    Kielce » Czarnów » ul. Miła

    • 738 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone na 2 piętrze bloku 2 piętrowego z cichobieżną windą na ulicy Miłej w Kielcach. Standa...

  • Dzień otwarty 3.08.2024r.  Słoneczne  , PKP , LAS
    Dzień otwarty 3.08.2024r. Słoneczne , PKP , LAS

    Zielonka

    • 579 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łuków

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 689 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 379 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 445 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suszec

    • 199 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Bezpośrednio 3 pokoje 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 269 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa

    • 349 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Prokocim, ks. P. Ściegiennego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Prokocim, ks. P. Ściegienneg...

    Kraków

    • 860 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    3 pok / 68,80 m 2 / balkon/ Prokocim /ul. Ściegiennego Świetna oferta pod inwestycję ! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,80 m 2 ( plus 2,40 m...