• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 529 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji Osiedla NIWA w Łężycy.  Nowo powstający budynek  z 2, 3, 4,  pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 31,3 m2 do 66,6 m2 wraz z dużymi...

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 517 104 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń

    • 445 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka

    • 250 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianice

    • 439 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 430 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 479 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sopot

    • 765 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nidzica

    • 375 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dwustronne / 3pokoje / Centrum / Balkon / Garaż
    Dwustronne / 3pokoje / Centrum / Balkon / Garaż

    Elbląg

    • 719 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • 2 POZIOMOWY APARTAMENT 61 MKW, 200 M OD PLAŻY

    Międzyzdroje » pl. Pomorskich

    • 829 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu dwupoziomowy apartament w Międzyzdrojach.Nieruchomość:-61 mkw-dwupoziomowe-budynek z 2009 r-pełna własność -duży balkon ok 6 mkw-widok z okien na Woliński Park...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sosnowiec » Zagórze

    • 399 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ciechocinek

    • 379 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 655 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 153 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 378 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości