• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Stylowa i nowoczesna Kawalerka - Parkitka - Cze-wa
    1 / 7
    Stylowa i nowoczesna Kawalerka - Parkitka - Cze-wa

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka

    • 372 240 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 489 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 540 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Teresin

    • 522 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sochaczew

    • 470 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 485 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Słupsk

    • 220 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 500 373 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica Okolice Zalewu rynek pierwotny ul. Polna Drog...

    Świdnica » ul. Polna Droga

    • 450 985 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowa inwestycja nad Zalewem w Świdnicy! Prestiżowe i eleganckie osiedle - Przystań Droga Polna. Mieszkania 2-pokojowe od 46,97 m2 do 47,22 m2. Miejsce dla osób wy...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 545 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji od kupującego - 0% prowizji!, bez podatku PCC Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofe...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 680 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ciechanów

    • 339 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kostomłoty

    • 210 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radomsko

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Golub-Dobrzyń

    • 240 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bartąg

    • 659 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.
    1 / 16
    Prędocinek, ul. Lipska, M4, 60 m2, 2 piętro, balkon.

    Radom

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaproponowania mieszkanie dwustronne, ustawne i słoneczne położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Usytuowane jest w spokojnej części osiedla Prędocinek. Składa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrołęka » Wojciechowice

    • 305 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości