• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Krokusowa

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Krokusowa

    • 2 950 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie przy ul. Krokusowej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 61 m kw składa się z: I poziom: pokój dzienny z anek...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnów

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łuków

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Gliwice » Szobiszowice

    • 668 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Ustawny mieszkanie z ogródkiem!
    Ustawny mieszkanie z ogródkiem!

    Banino

    • 604 350 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 366 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 623 179 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 511 101 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie » Michałkowice

    • 549 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 675 229 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Olsztyn ul. 1 Maja

    Olsztyn » ul. Maja

    • 1 364 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie przy ul. 1-go Maja w Olsztynie. Będzie to wyjątkowa inwestycja dla rodziny, która ceni sobie przes...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 680 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na Warszawskiej Białołęce! Adres: Warszawa Białołęka Powierzchnia: 45,12 m² Piętro: 1. z 3 (z windą) Mie...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Zygmunta Krasińskiego

    Przemyśl » ul. Krasińskiego

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 64,70 m2, jest jasne i przestronne. Lokal mieszkalny składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, WC, 2 balkonów i piwnic. Mieszkanie razem z piwnicam...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 151 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 460 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mołtajny

    • 180 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 695 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Stare Gliwice

    • 634 410 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości