• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 329 574 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita

    Szczecin

    • 630 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i kominkiem! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,69 m, położone w spokojnej i zielonej cz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy

    Kielce

    • 555 335 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wcho...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego

    Szczecin

    • 1 199 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    |SKY GARDEN| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 629 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego w topowej lokalizacji dzielnicy Warszewo, w Sz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o wyjątkowym charakterze, usytuowane na 4. piętrze budynku w samym sercu Szczecina. W ofercie zaprezentowano wizualizacje salonu oraz...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 335 844 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 29,46 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 10
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 545 608 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2- pokojowy apartament o pow. 43,08 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterec...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 5
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam mieszkanie w bloku spółdzielczym we Lwówku Śląskim. Powierzchnia 63m2, 3 pokoje, duża kuchnia, toaleta i łazienka osobno, balkon oraz piwnica. Mieszkanie na drugim...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Żychlin

    • 200 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na 4 pietrze blok 4 pietrowy zrobiona elewacja domofon 2 pokoje piwnica miejsce na parking umeblowane okna drzwi nowe wejscie do klatki na czipa domofon wymieniona inst...

  • Apartament z widokiem na Jezioro Kisajno Stranda Giżycko
    1 / 11
    Apartament z widokiem na Jezioro Kisajno Stranda Giżycko

    Giżycko

    • 1 207 960 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 22 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy przestronny, nowoczesny apartament w inwestycji Stranda Giżycko, położonej nad malowniczym jeziorem Kisajno, w otoczeniu natury i w pobliżu portu z mariną. Apartament o p...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 311 920 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,20 m², położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja...

  • Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem
    1 / 15
    Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem

    Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym budynku mieszkalnym STANOWICE K/OŁAWY Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji 55-200 Stanowice ul. Wierzbowa...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 139 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego, ustawne...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 518 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE MIESZKANIA | FUNKCJONALNE OSIEDLE W SPOKOJNEJ OKOLICY Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę z komfortem co...

  • Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą
    1 / 12
    Nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z piwnicą

    Gorzów Wielkopolski

    • 419 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem i wyposażeniem, dostępne od ręki w rejonie ul. Kostrzyńskiej (Kadetów) w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pok...

  • 2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.
    1 / 16
    2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.

    Dąbrowa Górnicza

    • 230 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym d...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Pck
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Pck

    Ustrzyki Dolne

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² wraz z przynależną piwnicą (6,20 m²) , położone w bloku wielorodzinnym przy ul. PCK w Ustrzykach Dol...