• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Gorzowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Gorzowska

    Szczecin

    • 820 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartamenty CUKROWNIA przy rondzie Hakena. Inwestycja dewelopera BUDNEX. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,00 m zlokalizowane na parterze nowo budowanego apartamentowca w pr...

  • 2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja
    1 / 5
    2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja

    Rzeszów

    • 439 504 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    RABAT NA MIESZKANIE 8 450 zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 z balkonem od strony wschodniej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 734 184 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Ki...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Czarnów

    Kielce

    • 425 998 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów
    Mieszkanie Kielce Czarnów

    Kielce

    • 565 692 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,46 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane...

  • Mieszkanie Kielce Sady, Marszałkowska
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Sady, Marszałkowska

    Kielce

    • 337 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach, na os. Sady. W skład nieruchomości wchodzą: -...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, Szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 314 328 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Gacki gm. Pińczów
    1 / 10
    Mieszkanie Gacki gm. Pińczów

    Gacki

    • 175 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku w Gackach , w gm. Pińczów. Mieszkanie o pow. całkowitej 53,57m2 (pow. z piwnicą), pow. bez piwnicy wynosi 4...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 577 918 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,13 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 319 768 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 993 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 13
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 804 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament Klifowa Resort, Rewal. zakup od firmy brak PCC 2%. Cena nieruchomości: 804 000 zł + 23% VAT Powierzchnia: 35 m Układ: 2 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe w...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 480 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności

    Kielce

    • 713 790 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na VIII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności ora...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Księcia Bogusława X
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Księcia Bogusława X

    Szczecin

    • 870 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 112 m w odrestaurowanej kamienicy z windą Deptak Bogusława, Szczecin. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,2 m zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Bogusław...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 552 503 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckieg...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 586 931 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 53,02 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka
    1 / 2
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | Tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta | Cichobieżna winda w budynku | Przestronne i funkcjonalne wnętrza | Znakomita lokalizacja w ścisłym Centrum | Dwupoziomowe Apartame...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 1 255 920 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 104,66 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu K...