• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Wojkowice,
    1 / 7
    Mieszkanie Wojkowice,

    Wojkowice

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,40m² zlokalizowane w Wojkowicach przy ul. Plaka. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojne...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 12
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63m2, na 3 pietrze bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Ogrzewanie i ciepła wod...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska

    Warszawa

    • 795 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie do wprowadzania, albo do własnej aranżacji Budynek po termoizolacji, z 1977 Rama H Klasyczny funkcjonalny rozklad mieszkania Ekspozycj...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka
    1 / 5
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka

    Jastrzębie-Zdrój

    • 199 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 44 m2 usytuowane na II piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszka...

  • Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż blisko centrum
    1 / 11
    Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż blisko centrum

    Piła

    • 325 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,7 m², zlokalizowana w atrakcyjnej części Piła, w pobliżu centrum miasta. To doskonała propozycja zarówno dla sing...

  • Gatsby by je kupił. Prestiż z widokiem na Rynek!
    1 / 16
    Gatsby by je kupił. Prestiż z widokiem na Rynek!

    Wrocław

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Rezerwuję sobie prawo do bycia absurdalnym – mawiał bohater powieści Fitzgeralda. Ty nie musisz szukać wymówek, bo posiadanie mieszkania z bezpośrednim widokiem na wrocławski Ryne...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 8
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 215 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu Solanki, os. Nowe w INOWROCŁAWIU. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,44 m, położone na I piętrze w spokojnej okolicy dzielnicy Solanki w INOWR...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego

    Siedlce

    • 515 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Batorego 3 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 7. piętrze w budynku z windą przy ul. Bato...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Chopina
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Chopina

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, Krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie z...

  • Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela
    1 / 15
    Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela

    Iława

    • 369 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 42 m² - wysoki parter z windą i balkonem | Iława, ul. Kazimierza Odnowiciela Gotowe do wprowadzenia od zaraz - nie wymaga remontu! Jasne, funkcjonalne i pięknie wyko...

  • Mieszkanie Uherce Mineralne gm. Olszanica,
    1 / 6
    Mieszkanie Uherce Mineralne gm. Olszanica,

    Uherce Mineralne

    • 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po gruntownym remoncie, zlokalizowane w miejscowości Uherce Mineralne w miejscowości stanowiącej doskonałą bazę wypadow...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 215 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 132,65 m, położony w Kołobrzegu przy ul. Mazowieckiej, na cenionym Osiedlu Bajkowym. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 612 353 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 24 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, łącząca elegancką architekturę, liczne udogodnienia oraz komfortową lokalizację z szybkim dostępem do centrum miasta. Zakup bezpośre...

  • Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem
    1 / 9
    Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Warszawa, Wola, Koło, ul. Astronomów Metro Księcia Janusza - 300m autobus - 300m tramwaj - 500m Księga Wieczysta, jeden właściciel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5 m²....

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 793 795 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 479 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIA - FUNKCJONALNE OSIEDLE W SPOKOJNEJ OKOLICY Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę z komfortem c...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 971 486 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 27 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie 33,8m2
    1 / 8
    Mieszkanie 33,8m2

    Konin

    • 220 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność) w Koninie o pow. 33,8 m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, p...