• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny ul. pl. Grunwaldzki

    Świdnica » pl. Grunwaldzki

    • 351 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameral...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

  • Wysoki 4,6 m loft w zabytkowej kamienicy

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 1 090 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    UNIKATOWY APARTAMENT W HISTORYCZNEJ KAMIENICY – PIOTRKOWSKA Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, znanej jako Pałac Braci...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 496 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, 52,30m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 52,30m2 Piętro: parter Liczba...

  • Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice
    1 / 3
    Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice

    Mysłowice

    • 105 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe z łazienką z WC, kuchnią i piwnicą. Mieszkanie po częściowym remoncie.Nowe płytki w łazience na ścianach i podłodze ,a w kuchni na podłodze. Ogrzewanie - pie...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska

    Gdynia

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SPOKOJNA OKOLICA | GDYNIA LESZCZYNKI | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej....

  • Mieszkanie Wejherowo, Graniczna
    1 / 14
    Mieszkanie Wejherowo, Graniczna

    Wejherowo

    • 465 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | PRZESTRONNE | SŁONECZNE | 4 POKOJOWE MIESZKANIE | BLISKO SKM | WEJHEROWO LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie char...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa
    1 / 2
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa

    Gdynia

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE | BALKON | BLISKO LASU | GDYNIA DĄBROWA | LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w Gdyni w dobrze skomunikowanej dzielnicy Dąbrowa, która charakteryzuje się bl...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej

    Gdynia

    • 870 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | 2 POKOJE | LOGGIA | PIWNICA | PIĘKNY WIDOK | GDYNIA | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na...

  • Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju
    Mieszkanie Lębork, Plac Pokoju

    Lębork

    • 385 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | SŁONECZNE | 3 POKOJE | CENTRUM | BALKON | LĘBORK | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze. Lokal o powier...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala

    Gdynia

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | UMEBLOWANE | OSOBNA KUCHNIA | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | BABIE DOŁY | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły....

  • Mieszkanie Gdynia, Zielona
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia, Zielona

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | 2 POKOJE | BLISKO LAS | PIWNICA | GARDEROBA | ZIELONA OKOLICA | OKSYWIE | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Grabiszyn, Inżynierska
    1 / 14
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Grabiszyn, Inżynierska

    Wrocław

    • 649 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane jest na wrocławskim Grabiszynie - spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się niską zabudową mieszkaniową oraz dużą ilością zieleni. W b...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Wojszyce, Granitowa
    1 / 11
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Wojszyce, Granitowa

    Wrocław

    • 759 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Anna Hudak Jeśli marzysz o jasnym, wygodnym i starannie zaaranżowanym mieszkaniu? Koniecznie sprawdź tę ofertę. Mieszkanie z jasną otwartą kuchnią, położone na pi...

  • Mieszkanie Grajewo, os. Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Grajewo, os. Centrum

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie. Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie. Do...

  • Mieszkanie z ogródkiem 168 m2. Ul. Ruczaj - Budowa 2026
    1 / 4
    Mieszkanie z ogródkiem 168 m2. Ul. Ruczaj - Budowa 2026

    Kraków

    • 942 711 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji Kameralny Ruczaj w Krakowie. Lokalizacja: Kraków, ul. Ruczaj ZAKOŃCZENIE BUDOWY 2026 Nr: 15 Metraż: 59,29 m2 Balkon/taras/ogródek: 168...

  • Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23%
    1 / 4
    Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23%

    Warszawa

    • 531 185 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23% Bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34...

  • Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW
    1 / 10
    Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW

    Wieliszew

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wieliszewa – idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 40,5 m² znajduje się na 3 piętrze kamera...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Mieszkanie 3pok. Ruczaj 40a_M8 - Zakończenie budowy 2026
    1 / 5
    Mieszkanie 3pok. Ruczaj 40a_M8 - Zakończenie budowy 2026

    Kraków

    • 973 090 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji Kameralny Ruczaj w Krakowie. ZAKOŃCZENIE BUDOWY 2026 Lokalizacja: Kraków, ul. Ruczaj Nr: 8 Metraż: 62,78 m2 Balkon: tak Liczba pokoi: 3...