• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie 3 pok, 55 m2, 10 piętro, ul. Białowieska
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pok, 55 m2, 10 piętro, ul. Białowieska

    Wrocław

    • 700 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Witam, Mam do sprzedania trzy pokojowe rozkładowe mieszkanie, w bloku 10 piętrowym na przeciwko CH Magnolia. Gruntowny (wymiana wszytkich instalacji)remont odbył się 13 lat temu. W...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Mieszkanie Darłowo Darłówko, Północna
    1 / 13
    Mieszkanie Darłowo Darłówko, Północna

    Darłowo

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 62,72 m² z dużym tarasem - 6 minut od plaży | Darłówko Wschodnie, ul. Północna Oferta skierowana do osób, które chcą zamieszkać blisko morza lub bezpiecznie ulokować k...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

    Kraków

    • 1 049 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 16 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem - Ruczaj, ul. Miłkowskiego! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i wyjątkową lokalizacj...

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku
    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku

    Szczecinek

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,20 m², położone przy ulicy Kopernika, w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko c...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 297 790 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . M...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 310 944 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . M...

  • Mieszkanie Słupsk, Korfantego
    1 / 15
    Mieszkanie Słupsk, Korfantego

    Słupsk

    • 574 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENT ZAPROJEKTOWANY I URZĄDZONY W NOWOCZESNYM, EKSKLUZYWNYM STYLU Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ ORAZ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ZLOKALIZOWANY NA OSIEDLU ZACHÓD w...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Osiedle na Stoku
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Osiedle na Stoku

    Kielce

    • 380 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balko...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczego
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczeg...

    Kraków

    • 735 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m², położonego na...

  • Apartament w centrum Gdańska!
    1 / 6
    Apartament w centrum Gdańska!

    Gdańsk

    • 378 485 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infra...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 544 320 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 005 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68,04 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . M...

  • 3 pokoje z ogródkiem i tarasem, kameralne osiedle
    1 / 11
    3 pokoje z ogródkiem i tarasem, kameralne osiedle

    Częstochowa

    • 550 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Kornela Makuszyńskiego w Częstoc...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, s...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 544 640 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 010 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68,08 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mi...

  • Shrek: Ogródek, garaż i święty spokój
    1 / 16
    Shrek: Ogródek, garaż i święty spokój

    Wrocław

    • 841 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wiesz, co jest w tym najlepsze? Ta część, w której jest cisza i spokój – mówił słynny ogr do Osła, marząc o swoim kawałku ziemi. Przy ulicy Bystrzycka nie musisz walczyć ze smokami...

  • Super 4-pokojowe   Dolny Sopot , przy plaży
    1 / 13
    Super 4-pokojowe Dolny Sopot , przy plaży

    Sopot

    • 1 290 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m², zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku . Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 445 740 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,92 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . M...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, os. Teatralne
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, os. Teatralne

    Kraków

    • 927 542 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Kraków 69,74 m | Teatralne 19 | gotowe do odbioru Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,74 m w nowoczesnej inwestycji os. Teat...

  • Przestronne mieszkanie z dużym tarasem, 4 pokoje!
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie z dużym tarasem, 4 pokoje!

    Gdańsk

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny, w którym można oddzielić strefę prywatną od wspólnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie typu dupleks o powie...