• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 590)
  • Sprzedam mieszkanie w Różance
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie w Różance

    Różanka

    • 220 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w pięknym, malowniczym miejscu z nutką wspaniałej historii. Mieszkanie 54m2, dwa pokoje (z możliwością przerobienia na 3), kuchnia łazienka, balkon po remoncie....

  • Wyremontowane mieszkanie, centrum miasta !
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie, centrum miasta !

    Zielona Góra

    • 300 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż, oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym se...

  • Mieszkanie Kielce Ślichowice, Tektoniczna
    1 / 14
    Mieszkanie Kielce Ślichowice, Tektoniczna

    Kielce

    • 692 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2 , powierzchni całkowitej ok. 57,6 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Bu...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, pow. 48,9 m²
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, pow. 48,9 m²

    Zielona Góra

    • 498 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy piękne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Krośnieńskiej w Zielonej Górze, n...

  • Sprzedam mieszkanie w Broniszowie
    Sprzedam mieszkanie w Broniszowie

    Broniszów

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w miejscowości Broniszów woj.lubuskie,mieszkanie znajduje się w domu 3 rodzinnym ,garaż 22 m,piwnica 5.5m.mieszkanie posiada osobne wejście co jest atutem dla w...

  • Mieszkanie Słupsk, Wileńska
    1 / 15
    Mieszkanie Słupsk, Wileńska

    Słupsk

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Proponujemy Państwu wygodne, słoneczne i rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie z nowocześnie urządzoną kuchnią oraz dużą loggią (ponad 4,0m) wraz z osobną komórką lokatorską. (4,5m)...

  • Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²
    1 / 16
    Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²

    Wichów

    • 155 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu, nieruchomość mieszkalną do generalnego remontu, o powierzchni 73,5 m², z dodatkowymi 30 m² pom...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 408 110 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 706 409 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 806 442 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 180 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 676 914 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 781 142 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 862 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, które idealnie nadaje się dla studentów, par...

  • Mieszkanie Łódź Księży Młyn ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieck...

    Łódź » ul. Wincentego

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal w inwestycji Lofty Tymienieckiego w Łodzi.PRESTIŻ · INDUSTRIALNY CHARAKTER · GOTOWE DO WPROWADZENIANa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m² położone na 1 piętr...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój, Waryńskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Busko-Zdrój, Waryńskiego

    Busko-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym o p...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego

    Kielce

    • 880 230 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu....

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 438 571 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 34,17 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterec...