• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 590)
  • Mieszkanie Kielce Czarnów
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Czarnów

    Kielce

    • 423 271 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane...

  • Mieszkanie Kielce
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce

    Kielce

    • 660 598 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 83,62 m2, wraz z ogródkiem i tarasem, zlokalizowany zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na parterze no...

  • Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego
    Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego

    Pruszków

    • 777 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastrukt...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Romualda
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce KSM, Romualda

    Kielce

    • 614 040 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. KSM. W s...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 585 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lok...

  • SPRZEDAM piękne mieszkanie!
    1 / 10
    SPRZEDAM piękne mieszkanie!

    Kazimierza Wielka

    • 399 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w centrum – 2 pokoje, po remoncie! Szukasz wygodnego mieszkania w sercu miasta, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! 5...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 711 936 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Olsztyn

    • 328 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ladne mieszkanie w dobrej lokalizacji wokol duzo zieleni park miejsca do zabaw z dziecmi . W wysokim standardzie wykonczenia sprzedam.Posrednikom dziekuje.Cena podlega negocjacj...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Ostrołęka ul. Generała Hallera

    Ostrołęka » ul. Hallera

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Czasem trafiasz do miejsca, które po prostu ma to coś Prezentuję mieszkanie, które czeka na nowego Właściciela z wizją. [i]To nie jest kolejny gotowiec jak z katalogu - to auten...

  • Mieszkanie Tczew ul. Wodna

    Tczew » ul. Wodna

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla!Piękny widok na Wisłę!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieści...

  • Mieszkanie Pisarzowice

    Pisarzowice

    • 370 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem oraz dzia...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkan...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 250 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 31 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Mielno

    • 507 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 799 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 19 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 329 574 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem – Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,67 m², zlokalizowane na parterze prestiżowego i cenionego Osiedla Bajkowego w Kołobrzegu – jednego z najładniejszych i n...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 351 096 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,92 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...