• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 590)
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego

    Gdańsk

    • 629 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, świeżo odnowione mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - Orunia Górna, w rejonie ul. Havla oraz pętli tramwajowej. LO...

  • Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych
    Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych

    Legionowo

    • 555 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Legionowie o powierzchni 52,9 m kwadratowego. W jego skład wchodzą: trzy pokoje, duży balkon, osobna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, piwnica. Mieszkan...

  • SPRAWDŹ MOŻE TO MIESZKANIE DLA CIEBIE- po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 345 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 36,80 m², Kluczbork

    Kluczbork

    • 153 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: Spółdzielcze prawo do lokalu mieszkaln...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Wyszogrodzka

    Warszawa » Targówek » ul. Wyszogrodzka

    • 493 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliż...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Mariana Hemara

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Hemara

    • 1 090 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 28 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzieln...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 508 925 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Miejsce, które pracuje na Twój sukces!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 618 345 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 31,71 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Mieszkanie Reda ul. Morska

    Reda » ul. Morska

    • 649 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość idealna zarówno pod względem INWESTYCYJNYM - pod WYNAJEM, jak i do zamieszkania dla osób  ceniących bliskość  pełnej  infrastruktury.Mieszkania  trzy pokojowe w  Aqua...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Koralowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Koralowa

    • 299 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 18 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 16,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój (10,70 m2),,- przejścio...

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Otwock » ul. Kraszewskiego

    • 3 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem trzypokojowa mieszkanie o powierzchni wynoszącej 72 mkw położone przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku...

  • Mieszkanie Poznań ul. Bułgarska

    Poznań » ul. Bułgarska

    • 439 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie, do wydania od zaraz.1. Świetna lokalizacja i komunikacjaGrunwald leży w południowo-zachodniej części Poznania, blisko śródmieścia....

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Żupnicza

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 4 299 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Poznańska

    Kraków » Krowodrza » ul. Poznańska

    • 1 189 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Poznańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Falista

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Falista

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², z dodatkową komórką lokatorską (1,5 m²), położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Grabówek. Z okien...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY z wyposażeniem - Gdańsk ŁostowiceMIESZKANIE: Na sprzedaż stylowo wykończone, jasne, ustawne mieszkanie - PODZIELONE NA 2 KAWALERKI, znajdujące się w Gdańsku (...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Straganiarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Straganiarska

    • 759 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Przyjdź i zaproponuje swoją cenę!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Stare Miasto)...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 5 110 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m², w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjona...

  • Mieszkanie Reda rynek pierwotny ul. Bosmańska

    Reda » ul. Bosmańska

    • 799 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Redzie przy ul. Obwodowej.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,52 m² m² z bal...

  • Mieszkanie Bytom ul. Jagiellońska

    Bytom » ul. Jagiellońska

    • 350 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12%LOKALIZACJA:Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieśc...