• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

    Kraków

    • 529 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce...

  • Mieszkanie Karwia gm. Władysławowo, Relaksowa
    Mieszkanie Karwia gm. Władysławowo, Relaksowa

    Ostrowo

    • 550 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 27,57 m2 nad morzem! Doskonała lokalizacja Apartament usytuowany jest blisko /400m/pięknej, szerokiej plaży w miejscowości Karwia. Dookoła spok...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "ciemnym kwadratem w bloku"? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na tr...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Czeremchowa
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Czeremchowa

    Poznań

    • 745 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jasne i ciche, 3-pokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami, na pierwszym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia 63,09 m² została rozplanowana tak, by każdy metr miał swoje przeznacze...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Lwówek Śląski

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. Ok 62m2 we Lwówku Śląskim przy ul Jana Pawła II na 3 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania aczkolwiek wymaga wymiany instalac...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 551 925 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe mieszkanie nieopodal centrum miasta.

    Ciechanów

    • 465 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 74,2 m², która dzięki przemyślanemu wykorzystaniu powierzchni oferuje bardzo przestronne wnętrza. To pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 1 199 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2, idealne pod podział na mniejsze lokale, wynajem lub hostel pracowniczy! LOKALIZACJA: Ulic...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul.

    Łódź

    • 354 150 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja pod w...

  • Mieszkanie Kowale ul. Szumilas

    Kowale

    • 429 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    CESJA -  zakup możliwy jest wyłącznie za gotówkę! BUDYNEKSzumilas to nowoczesne osiedle niskich, 3-piętrowych budynków wielorodzinnych, rozmieszczonych tak, aby każdy mieszkaniec m...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Księcia Bolka Świdnickiego

    Świdnica » ul. Bolka Świdnickiego

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwe...

  • Świdnik,Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72m2, ul.Lotnicza

    Świdnik » ul. Lotnicza

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świdnik, Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. LotniczaOpis mieszkania: - mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal- budynek gospodarczy o powi...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TERMIN DOSTĘPNOŚCI LOKALU: od 01.09.2026 r.NAJEMCY bez zwierząt, bez dzieci, obywatele RPMIESZKANIE: jasne, ustawne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone mieszkanie typu ST...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Czereśniowa

    Gdańsk » ul. Czereśniowa

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CESJA!LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsk, przy ul. Czereśniowej, na terenie inwestycji Rosa Residence.To spokojna i rozwijająca się okolica z dostęp...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Płk. Witolda Łokuciewskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Łokuciewskiego

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sp...

  • Mieszkanie idealne dla Ciebie - nie przegap !!

    Kraków » ul. Portowa

    • 734 723 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: oddane do użytkowania Powierzchnia: 39.7...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. 3 Maja

    Polkowice » ul. Maja

    • 282 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 Maja w Polkowicach. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie możl...

  • Mieszkanie z balkonem w Braniewie

    Braniewo » ul. Grota-Roweckiego

    • 439 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem – Braniewo, ul. Grota-Roweckiego Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub inwestycji w spokojnej, dobrze skomunikow...

  • świetna lokalizacja, ogródek, garaż podziemny

    Rzeszów » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 659 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieru...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 3 400 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane na piętrze budynku przy ul. Sielskiej . Mieszkanie jest je...