• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Leszno, Prochownia
    Mieszkanie Leszno, Prochownia

    Leszno

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 położone w centrum Leszna przy ulicy Prochownia. Lokal znajduje się na czwartym pięt...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 454 840 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

    1 / 8

    Kraków

    • 589 915 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Częstochowa Tysiąclecie
    Mieszkanie Częstochowa Tysiąclecie

    Częstochowa

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas na sprzedaż przytulne mieszkanie na Tysiącleciu, ul. Kiedrzyńska Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta zdecydowani...

    1 / 8

    Kraków

    • 488 106 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe

    Piastów

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe od strony podwórka - m...

  • Kraków Os. Tysiąclecia, mieszkanie 2 pokoje, 624S/2025

    Kraków

    • 510 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,1 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na krakowskim Osiedlu Tysiąclecia (Mistrzejowice). To idealna propozycja...

  • mieszkanie, sprzedaż, zamiana

    Darłowo

    • 405 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Darłowo, ul. Sportowa , 45,5m2 ,ok.2km do morza, ok.1km do centrum. W pobliżu rzeka, deptak, boiska osir, Na osiedlu mini plac zabaw dla najmłodszych. Duży pokój z aneks...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Śródmieście, Plac Grunwaldzki ul. Oska...

    Wrocław » Śródmieście » ul. Minkowskiego

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam na wynajem piękne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 kondygnacji odrestaurowanej kamienicy, 300m od Placu Grunwaldzkiego. MIESZKANIE UMEBLUJEMY POD...

Wrocław » Śródmieście » ul. Minkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam na sprzedaż piękne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 kondygnacji odrestaurowanej kamienicy, 300m od Placu Grunwaldzkiego. Z racji niskiego czynszu...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Rubinowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Rubinowa

    • 425 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!KAWALERKA W GDAŃSKU - ORUNII,  ŚWIETNA LOKALIZACJA | DUŻY POTENCJAŁ!500 MERTÓW DO SKM!!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części...

  • 2 pokoje 50 m² | Parter I Balkon

    Brwinów » ul. Listopada

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu z wyjściem na b...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański rynek pierwotny ul. Bajki

    Pruszcz Gdański » ul. Bajki

    • 744 355 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74,51 m , położone na 2 piętrze w kameralnej inwestycji w Rotmance, tuż obok Pruszcza Gdańskiego. To idealna propozycja dla rodz...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Elizy Orzeszkowej

    Gdańsk » Aniołki » ul. Orzeszkowej

    • 1 161 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 5 minut pieszo od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (GUMED). To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i d...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i] Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Piotrowice...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. 10 Lutego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Lutego

    • 2 199 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 35 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy apartament 3-pokojowy w centrum Gdyni - ul. 10 Lutego | hala garażowa | gotowiec inwestycyjnyNa sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament położony w samym sercu...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Batalionu Ak "Pięść"

    Warszawa » Wola » ul. Batalionu AK "Pięść"

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Batalionu AK "Pięść".Usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy.Mieszkanie o powierzchni 5...

  • Widne i przestronne | 3 pokoje | Retkinia

    Łódź » ul. Maratońska

    • 425 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---3 pokoje | 54 m² | Retkinia – funkcjonalna przestrzeń w zielonej części miasta Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funk...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 498 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdynia Chylonia. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskoś...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Antoniego Suchanka

    Gdańsk » Chełm » ul. Suchanka

    • 649 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej idobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.Linie tramwajowe do centrum miasta, liczne połączenia autobusowe o...