• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wrzosy

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Wrzosy

    • 529 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Pełna infrastruktura handlowo - usługowa. Blisko szkoły, przedszkola, sklepy, bary, apteki, przychodnia oraz inne specjalistyczne lokale usługowe. Znajduje się w centru...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentacje!MIESZKANIE: Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z:-salonu  -kuchni- 2 sypialni- łazienki- pomieszczenia gospodarczego - k...

  • Mieszkanie Giżycko ul. 3-go Maja

    Giżycko » ul. Maja

    • 499 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynk...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z sied...

  • Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park
    Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park

    Wałbrzych

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Z Okna w Salonie SuPeR widok na górę Chełmiec. Park Sobieskiego cisza spokój ptaki śpiewają naprawdę warto. Zasłużyłeś na Komfort wypoczynku w spokoju i wygodę bliskości miasta w...

  • Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!
    1 / 16
    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI!

    Świnoujście

    • 1 135 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pierwsza linia brzegowa BEZ OPERATORA I BEZ PROWIZJI! NA SPRZEDAŻ PRESTIŻOWY APARTAMENT 2-POK. ŚWINOUJŚCIE - PRZY PLAŻY / BEZ OPERATORA / OFERTA PRYWATNA To unikalna, dochodowa i...

  • Funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym lokalem
    1 / 14
    Funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym lokalem

    Siedlce

    • 415 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 44,02m², położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym zarządzanym przez wspólnotę miesz...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 471 249 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 42,57 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckieg...

  • Mieszkanie Częstochowa Śródmieście
    Mieszkanie Częstochowa Śródmieście

    Częstochowa

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem (1,5 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji w Częstochowie przy ul. Kilińskiego, w dzielnicy Śródmieście / 1000-lecie. Lokal zn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. Wiosenna Cena: 640 000 zł (17 297 zł/m²) Lokalizacja: ul. Wiosenna, Praga-Północ, Warszawa Powierzchnia: 37 m² (mieszkanie) + 2...

  • Mieszkanie Rumia, ul. Jęczmienna
    Mieszkanie Rumia, ul. Jęczmienna

    Rumia

    • 497 904 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz idealnego balansu między miejską infrastrukturą a funkcjonalnym układem wnętrza? To mieszkanie łączy przemyślany projekt z doskonałą lokalizacją. NAJWA...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 585 048 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

    1 / 8

    Kraków

    • 560 418 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 621 054 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno, Kajdasza
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno, Kajdasza

    Wrocław

    • 1 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4-pokojowy, dwupoziomowy apartament z prywatnym tarasem na dachu o pow. 80 m Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji PFRN 31446 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Apartam...

  • Sadyba | 2 pokoje | Cisza  | Park Dygata | Parking
    1 / 15
    Sadyba | 2 pokoje | Cisza | Park Dygata | Parking

    Warszawa

    • 569 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Konstancińskiej 7B na Mokotowie (Sadyba). Lokal znajduje się na 7 piętrze z 10 w bloku z 1970 roku. Do lokalu prz...

  • Mieszkanie Lublin, Krańcowa
    Mieszkanie Lublin, Krańcowa

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferowane jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej części Lublina, przy ulicy Krańcowej. To oferta idealna zarówno dla...

    1 / 8

    Kraków

    • 609 084 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 650 916 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 716 760 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro