• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie M2 Zabobrze 1
    1 / 8
    Mieszkanie M2 Zabobrze 1

    Jelenia Góra

    • 305 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Zabobrze 1. Gotowe do zamieszkania. Bezpośrednio - Pełna własność. Miesz...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 11 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowa przestrzeń dla rodziny | 66 m² salon + taras 20 m² | WilanówWyjątkowo przestronne, jasne mieszkanie rodzinne w prestiżowej części Miasteczka Wilanów - z widokiem na Oś Kr...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Jurija Gagarina

    Zabrze » ul. Gagarina

    • 331 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki doj...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 994 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    "Garden Gates" to prestiżowy projekt mieszkaniowy w Gdańsku, który oferuje komfortowe warunki do życia w centralnej lokalizacji. Liczne udogodnienia oraz atrakcyjna lokalizacja spr...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » inne Most marsz. Józefa Piłsudskiego

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Apartamenty Piłsudskiego w Łodziprzy al. Piłsudskiego 98B.Lokal znajduje się na 3 pięt...

  • Mieszkanie idealne dla Twojej Rodziny!

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 1 687 090 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 21 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: I kwartał 2026r. Powierzchnia: 78.83 m2...

  • Mieszkanie Józefów rynek pierwotny ul. Owalna

    Józefów » ul. Owalna

    • 1 780 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 12 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż trzypoziomowy apartament 138m2 w budynku cztero-lokalowym, przy ulicy Owalnej 3 w Józefowie k...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 2 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na niskim piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Ocho...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie, Osiedle Zielone

    Tarnów » ul. Osiedle Zielone

    • 367 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m² + dodatkowo 8 m² piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem...

  • Mieszkanie Barlinek, ul. Fryderyka Chopina

    Barlinek » ul. Chopina

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3 POKOJOWE ZLOKALIZOWANE NA I PIĘTRZE W NISKIM BLOKU W M. BARLINEK PRZY ULICY FRYDERYKA CHOPINA. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z SALONU Z ANEKSEM KUCHENNYM, Z SALO...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 2 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, kt&oacute...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Na Skarpie

    Olsztyn » ul. Na Skarpie

    • 2 650 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PIERWSZY NAJEM! Pachnące nowością mieszkanie z widokiem na zieleń w topowej lokalizacji! Zamieszkaj na zielonym Osiedlu Grunwaldzkim (ul. Na Skarpie) wszędzie blisko, a zarazem c...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...

  • Apartament, który definiuje nowoczesny luksus!

    Gdańsk » Letnica » ul. Aleksandra

    • 1 550 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 60 m², położonego w dzielnicy Gdańsk Letnica. Nieruchomość z widokiem na morze oraz w bezpoś...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 983 152 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 249 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 799 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    *** TYLKO U NAS !!! ***3 pokoje po remoncie na Zaspie! MIESZKANIE: Na sprzedaż dwustronne, widne, ciepłe, spokojne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o pow. użytkowej wyn...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 996 740 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,95 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...

  • Mieszkanie Wrocław rynek pierwotny ul. Asfaltowa

    Wrocław » ul. Asfaltowa

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 42m2 z wyposażeniem i miejscem postojowym w cenie. Zapraszam do obejrzenia nowego mieszkania o pow. 42m2 świeżo wykończonego, z piękną podłogą, dużą łazienką oraz b...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 1 002 932 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 968 704 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...