• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Radzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Radzikowskiego

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | GUSTOWNE, SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ORAZ DUŻYM PARKINGIEM LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładne, klimatycz...

  • Kawalerka z ogródkiem | nad Motławą
    1 / 10
    Kawalerka z ogródkiem | nad Motławą

    Gdańsk

    • 558 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – apartament z ogródkiem przy Opływie Motławy Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie nad morzem Podczele, Kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą...

  • Mieszkanie Zielona Góra,
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 418 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku...

  • Komfortowe mieszkanie na Nowodworach z 2021 roku
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie na Nowodworach z 2021 roku

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Mikołaja Trąby 2, w inwestycji "Willa Wiślana", na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, pięcio...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa

    Warszawa

    • 790 482 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²...

  • Twoja prywatna loża nad miastem
    1 / 16
    Twoja prywatna loża nad miastem

    Wrocław

    • 961 990 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Miasto pulsuje w dole, ale Ty dyktujesz własne tempo. Z perspektywy szóstego piętra główna ulica staje się jedynie niemym filmem. Przekraczasz próg i cały gwarny świat zostaje naty...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości w Krakowie
    1 / 8
    Syndyk sprzeda nieruchomości w Krakowie

    Kraków

    • 787 601 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Syndyk masy upadłości Bożeny Stanek w upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki następujących ni...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła, Stara Miłosna rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wesoła

    • 799 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymiprzestrzeńNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowi...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Jana Matejki

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Matejki

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 676 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 27 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji  "Żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Jana Kazimierza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jana Kazimierza

    • 3 450 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe osiedle Welocity Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,79 m, położone na nowoczesnym osi...

  • Mieszkanie Strzelno ul. Wiejska

    Strzelno » ul. Wiejska

    • 225 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 poło...

  • Mieszkanie | Sprzedaż | 85,05 m2 | 4 pokoje

    Ciechanów » ul. Wyzwolenia

    • 199 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Wyzwolenia 8 w Ciechanowie.W skład mieszkania o powierzchni 85,05 m2 wchodzą:Cztery pokoje,...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - ku...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Ariańska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Ariańska

    • 1 963 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 19 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Ariańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Rumia ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 635 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 POKOJE, 56M2, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń t...

  • Mieszkanie Warszawa Praga ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 4 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wy...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Wiślicka

    Warszawa » Ochota » ul. Wiślicka

    • 2 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Kameralna kawalerka  na warszawskiej Ochocie przy ul. Wiślickiej to przytulne, jasne mieszkanie w odnowionym, zadbanym budynku z lat 70, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie skł...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Jaworzniaków

    Gdańsk » ul. Jaworzniaków

    • 2 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LokalizacjaGdańsk, ul. Jaworzniaków 2. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle. Bliskość ul. Świetokrzyskiej a z drugiej strony tereny rekreacyjne. Osiedle ogrodzone, wjazd na pilota,...