• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Gdańsk Matemblewo ul. Jerzego Waldorffa

    Gdańsk » ul. Waldorffa

    • 1 389 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 16 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:  Na sprzedaż jasne, rozkładowe ustawne, dwustronne, urządzone, 3 pokojowe mieszkanie położone w sercu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na osiedlu Matemblewo, mieszcz...

  • Mieszkanie Skotniki ul.

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach.Mieszkanie o ł...

  • 4-pok. 96 m² z panoramicznym widokiem | Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 928 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie....

  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. 11 Listopada

    Sosnowiec » Zagórze » ul. Listopada

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Zagórze, ulica 11 Listopada, mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania. Powierzchnia 63m2. 10 piętro w bloku 10-piętrowym. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój i balko...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Emila Fieldorfa

    Pruszcz Gdański » ul. Fieldorfa

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Pruszcz Gdański, ul. FieldorfaKomfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m², położone na I piętrze budynku przy ul. Fieldo...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kazimierza Porębskiego

    Gdańsk » ul. Porębskiego

    • 549 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Gdańsk Zakoniczyn - spokojna, zielona część miasta. Inwestycja powstała w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie stawu oraz wzgórz morenowych, z których rozciągają się pięk...

  • 1 / 4
    2 pokoje, IVpiętro, 37,70m2, Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 159 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie – os. ZłoteOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,70 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skom...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków, 3 Maja
    Mieszkanie Polkowice Gwarków, 3 Maja

    Polkowice

    • 273 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 Maja w Polkowicach.  Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie moż...

  • Po remoncie, 3 pokoje, balkon - 44 m²
    1 / 8
    Po remoncie, 3 pokoje, balkon - 44 m²

    Lubin

    • 354 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – ul. Mickiewicza Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,3 m², położone na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. L...

  • 2 pokoje w nowoczesnym stylu
    1 / 7
    2 pokoje w nowoczesnym stylu

    Lublin

    • 585 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2- pokojowe, 49,1 m2 mieszkanie (z oddzielną i funkcjonalną kuchnią). W łazience prysznic i ciekawa, oryginalna mozaika. W kuchni meble "na wymiar" w szarym macie. 1....

  • Mieszkanie Legnica
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 475 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament z ogrodem o powierzchni 65,22 m, usytuowany na parterze kameralnego budynku czterolokalowego,na Osiedlu Bażantowe w świetnej lokalizacji tuż pod L...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 625 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament inwestycyjny DIVA SPA | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** DIVA SPA w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Chmielna
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Chmielna

    Warszawa

    • 1 576 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 19 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty Michał Cenecki tel. [tel] Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje: Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej k...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Traugutta Romualda
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Traugutta Romualda

    Wrocław

    • 565 866 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty: Kamil Morka [tel] Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: Inwestycja znajduje s...

  • Mieszkanie Oświęcim osiedle Zasole 1
    1 / 16
    Mieszkanie Oświęcim osiedle Zasole 1

    Oświęcim

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Oświęcimiu na Zasolu 1. Do mieszkania przynależy piwnica

  • Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału
    1 / 16
    Złote Trzecie Piętro – 57 m² Potencjału

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które nie jest klatką w bloku, ale Twoją własną, jasną twierdzą? Zapraszam na 3. piętro solidnego wieżowca, gdzie przestrzeń, słońce i... świetny fundament pod...

  • Nowy wymiar życia na Bałutach
    Nowy wymiar życia na Bałutach

    Łódź

    • 760 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Twoja misja znalezienia azylu kończy się właśnie tutaj. Nowoczesny apartament z 2024 roku to wejście w nowy wymiar miejskiego bytowania. Trzypokojowa przestrzeń łączy technologiczn...

  • 4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia
    4 pokoje bez przechodnich | parter | loggia

    Stalowa Wola

    • 390 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    To mieszkanie nie konkuruje standardem — konkuruje układem i potencjałem. Stalowa Wola | Poniatowskiego 57A | 4 pokoje | ok. 71,83 m² | loggia | piwnica | parter 4 w pełni niezal...

  • Mieszkanie Sopot Górny, 23 Marca
    Mieszkanie Sopot Górny, 23 Marca

    Sopot

    • 755 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe do zamieszkania tudzież inwestycyjne. Położone w spokojnej i zielonej części Sopotu - na osiedlu Przylesie, w bezpośrednim sąsiedzt...

  • Niesłusz - Jasne, nowoczesne mieszkanie 46,1 m² po remoncie
    1 / 15
    Niesłusz - Jasne, nowoczesne mieszkanie 46,1 m² po remoncie

    Konin

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam prywatnie komfortowe 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², położone w Koninie (62-510), przy ul. Matejki 5 – parter w ocieplonym, zadbanym bloku jednoklatkowym z sz...