• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 1 006 028 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Wojciecha Kętrzyńskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kętrzyńskiego

    • 1 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 15 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na pograniczu dwóch dzielnic Oliwy i Przymorza, w otoczeniu zieleni i spokoju, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego domu....

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wojciecha Kętrzyńskiego

    Gdańsk » Oliwa » ul. Kętrzyńskiego

    • 1 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 15 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zieleni, spokoju i uroku tej wyjątkowej dzielnicy, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego d...

  • Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji

    Kraków » ul. Klimeckiego

    • 850 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje:...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Psie Pole, Swojczyce ul. Vasco da Gamy

    Wrocław » Psie Pole » ul. Gamy

    • 1 089 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 17 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 z tarasem 42 m2, znajdujące się przy ul. Vasco da Gamy w ekskluzywnym kompleksie Olimpia Port zlokalizowanym na uroc...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Jarzębinowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Jarzębinowa

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gorąca oferta!!! Tylko przez pierwszy tydzień mają -15000 zł od ceny mieszkania!! Szybko się decyduj i zamiast 575 000 zapłać 560 000zl! Umawiaj się szybko bo czasu jest nie wiele!...

  • Mieszkanie na sprzedaż - nowa cena

    Krośnice » ul. Sanatoryjna

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,1 m² (łączna powierzchnia z piwnicą i balkonem: 40,40 m²), położone na 4. piętrze w zadbanym i bardzo dobrze zarządzanym osiedlu....

  • Schodnia/Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem!

    Schodnia

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka?Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem mebli?Z własnym ogródkiem?Zapraszamy do...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    CENA: ok. 1600 w tym odstępne, czynsz (woda, śmieci, ogrzewanie) Do wynajęcia lokal mieszkalny w pełni umeblowany. Mieszkanie jest słoneczne i przytulne. W skład wyposaż...

  • Mieszkanie 44 m2 - parter
    Mieszkanie 44 m2 - parter

    Siedlce

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Siedlcach ul. 3 Maja. Powierzchnia: 44 m2 Cena: 375 000 zł (do negocjacji) Układ pomieszczeń: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - łazie...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele, Wileńska

    Kołobrzeg

    • 385 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu. Odległość do morza ok. 1,5 km Mieszkanie dwustronne z półno...

  • Mieszkanie Bytom, Szkolna
    Mieszkanie Bytom, Szkolna

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m...

  • Mieszkanie w centrum z dużym tarasem 70 m²
    1 / 6
    Mieszkanie w centrum z dużym tarasem 70 m²

    Siedlce

    • 655 574 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim w samym centrum Siedlec z dużym tarasem 67 m² i balkonem 7 m² Cena: 655 574 zł 8 900 zł/m² Metraż mieszkania: 73,50 m² Rozkład pomie...

  • Komfortowe mieszkanie 33 m² w nowej inwestycji
    Komfortowe mieszkanie 33 m² w nowej inwestycji

    Siedlce

    • 423 168 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Mieszkanie  gm. Sanok
    1 / 7
    Mieszkanie gm. Sanok

    Dębna

    • 260 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Sanoka? Ta urokliwa kawalerka w kamienicy przy rynku to idealna propozycja dla Ciebie. Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w zadbanej kamien...

  • Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem
    1 / 15
    Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem

    Nidzica

    • 470 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Nidzica, 2 pok. 35 m2. Lata 90te świeżo po remoncie z tarasem, garażem i piwnicą. Remont kapitalny był przeprowadzony w 2023 roku. Dostępny też st...

  • Kawalerka w centrum Głuszycy
    1 / 8
    Kawalerka w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 75 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w centrum miasta z widokiem na Góry Sowie. Mieszkanie ma 26 m2. Jest pokój, kuchnia i łazienka. W kuchni są blaty, zlew, kuchenka, lodówka, pralka i szafki. W łazience je...

  • Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie!
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie!

    Koszalin

    • 549 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Koszalina przy ul. Józefa Piłsudskiego Jeśli szukasz m...

  • Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja
    1 / 16
    Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta, Siedlce ul. 3 Maja Wyjątkowa oferta mieszkania położonego w ścisłym centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, sklepów, restau...

  • Sprzedam mieszkanie 29m Borkowska
    Sprzedam mieszkanie 29m Borkowska

    Kraków

    • 459 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka na ulicy Borkowskiej, pokój, kuchnia, łazienka oraz przedpokój Czynsz 300zł + media Mieszkanie własnościowe, jeden właściciel Ogłoszenie dodane do...