• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Okazja | 2 lub 3 lub 4 Pokoje | KW | Piwnica

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 Pokojowe (49,12 m²) z możliwością wydzielenia trzeciego i czwartego Pokoju, z osobną kuchnią, piwnicą. Znajdujące się na wysokim parterze w kamie...

  • Mieszkanie Jurata gm. Jastarnia, Wojska Polskiego
    Mieszkanie Jurata gm. Jastarnia, Wojska Polskiego

    Jastarnia

    • 1 100 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 17 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jurata ul. Wojska Polskiego - wyjątkowa lokalizacja (odległość ok. 250 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 550 m od pełnego morza) Bliskość morza, cicha i spokojna okolica, a także atrak...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Podedworze

    Kraków

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    | Kraków - Podgórze Duchackie / Piaski Wielkie / 3 pokoje ok. 55,7 m² balkon/loggia WIDOK NA PANORAME MIASTA Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mies...

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 10
    Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle bezczyn...

  • Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych
    1 / 9
    Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych

    Gliwice

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam: - mieszkanie 4 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój - powierzchnia 60 m kw. - duża piwnica - pierwsze piętro - niski, 4 piętrowy, docieplony blok - okna wymi...

  • Mieszkanie w Oświęcimiu
    1 / 5
    Mieszkanie w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 305 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe w Oświęcimiu na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się z pokoju z wysuniętym balkonem,dużej kuchni,przedpokoju,łazienki z WC oraz pomieszczenia go...

  • Mieszkanie Żyrardów,
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyr...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo
    1 / 13
    Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo

    Bydgoszcz

    • 640 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Twoje nowe miejsce na ziemi - słoneczne 4 pokoje na Szwederowie z parkingiem tylko dla Ciebie! Szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej rodzinie komfort, a jednocześnie cenis...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Ołbin, Pomorska
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Ołbin, Pomorska

    Wrocław

    • 409 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację Maciej Mituś +48 [tel] Otoczenie nieruchomości: Lokal znajduje się w sercu Nadodrza, dzielnicy słynącej z klimatycznych kawiarni, niezależnych restaurac...

  • Mieszkanie Częstochowa Trzech Wieszczów
    Mieszkanie Częstochowa Trzech Wieszczów

    Częstochowa

    • 259 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46,4 m | Osiedle Trzech Wieszczów Częstochowa Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m, położone na 3. piętrze w zadban...

  • SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów
    SPRZEDAŻ: mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dostępne od ręki w samym centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,81 m2 położone na 2 piętrze 4...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul.

    Warszawa » Śródmieście

    • 5 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wcho...

  • Komfortowe 2 pokojowe w nowym bloku, wyposażone

    Kraków » Bronowice

    • 849 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej popularnych części Krak...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Gaj ul. Czerniawska

    Wrocław » Krzyki » ul. Czerniawska

    • 4 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ul. Czerniawska, Krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wyso...

  • 3 pokoje – ul. Wschodnia, Serce Lublina

    Lublin » Śródmieście » ul. Wschodnia

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 Pokoje z panoramą i potencjałem – ul. Wschodnia, Serce Lublina Szukasz nieruchomości, która łączy puls miasta z domowym spokojem? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 890 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m2, zlokalizowany przy ulicy Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na 2 piętrze z 6. Atuty: Balkon -...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Zamiany

    Warszawa » Ursynów » ul. Zamiany

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą.Nieruch...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Edwarda Habicha

    Warszawa » Ursus » ul. Edwarda

    • 2 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 202...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 2 950 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Kielnieńskiej w dzielnicy Osowa w Gdańsku. LOKALIZACJA:W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola o...

  • Mieszkanie Żyrardów ul. Legionów Polskich

    Żyrardów » ul. Legionów Polskich

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46 m², położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie - w bezpośrednim sąsiedztwie stacji P...