• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Kameralne osiedle, super loggia 12 m2

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Na Polach

    • 749 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m², zlokalizowane w cieszącej się dużym zainteresowaniem, zielonej części Krakowa – Bronowice Wielkie Mieszkanie...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Gen. Mjr. Jana Grochowskiego

    Piaseczno » ul. Grochowskiego

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 64,06 mkw, położone przy ul. Grochowskiego w Piasecznie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Franciszka Bohomolca

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Bohomolca

    • 575 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    *** TYLKO U NAS!!! ****2 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.DOSKONAŁA OFERTA NA INWESTYCJĘIdealna propozycja dla pary, studenta lub na wynajem.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 950 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Białystok Bojary ul. Towarowa

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego » ul. Towarowa

    • 499 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 58,30 m², położonego na II piętrze niskiego bloku przy ul. Towarowej 10 na Osied...

  • Mieszkanie Rumia ul. Dębogórska

    Rumia » ul. Dębogórska

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 POKOJE, 47M2, OSIEDLE KRÓLEWSKIE!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z osobną kuchnią z pięknym oknem kolankowym, rozjaśniającym kuch...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra ul. Żołnierzy I Armii Wojska Pols...

    Gdynia » Kamienna Góra » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 3 699 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 34 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wy...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 739 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4 pokoje | 62,7 m² | Gdańsk Suchanino | do remontu | potencjał inwestycyjnyKUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe rynek pierwotny ul. Kazimierza...

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 495 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,69m2 położonego w bardzo atrakcyjnej lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 485 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalność mieszkania przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu z łatwością urządzisz swoje wymarzone komfortowe 2-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 35 m2,...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » ul. Powstańców Śląskich

    • 3 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich.W pełni wyposażone.. Zlokali...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul.

    Warszawa » Wilanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe | 2 pokoje | 41 m² | Balkon | Garaż | ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętr...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Atuty mieszkania: Rozkładowy układ: Do wszystkich pomieszczeń wchod...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny ul. Berka Joselewicz...

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Joselewicza

    • 507 389 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57.01 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym c...

  • Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,95m²
    1 / 6
    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,95m²

    Oświęcim

    • 380 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,95 m², zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie Gołdap, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Gołdap, Osiedle Młodych

    Gołdap

    • 195 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m. Ekspozycja okien w lokalu: północ, południe. Przestronny balkon skierowany na południe. Mieszkanie położone jest...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Ołbin, Kluczborska
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Ołbin, Kluczborska

    Wrocław

    • 559 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Super lokalizacja/2 pokoje/kamienica/do własnej aranżacji Opiekun oferty: Julia Andrulewicz tel. [tel] 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 położone jest na wysokim parterze...

  • Mieszkanie Sosnowiec Środula, Goszczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Środula, Goszczyńskiego

    Sosnowiec

    • 459 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Sosnowiec, Środula, ul. Goszczyńskiego Oferujemy do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, dodatkowo wyposażone w kli...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam mieszkanie własnościowe M-3, o pow. 45 m2, rozkładowe wschód - zachód. bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum rozrywkowo-handlowego Manufaktura. W okolicy markety z każ...