• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Warszawa ul. Mieczysława Pożaryskiego

    Warszawa » ul. Pożaryskiego

    • 4 400 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczys...

  • 4 pokoje dla rodziny – cisza, zieleń, wygoda

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Rydygiera

    • 1 300 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej po...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Wrocławska

    Świdnica » ul. Wrocławska

    • 570 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, w pobliżu centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Jerzego Zaruby

    Warszawa » Ursynów » ul. Zaruby

    • 850 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawsk...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Strumykowa

    Warszawa » Białołęka » ul. Strumykowa

    • 1 339 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie w ofercie biura Central Office Nieruchomości!!!Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Warszawie, Białołęka, Tarchomin.To 4 pokojowy apartament o po...

  • 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

    Szczecin » ul. Lewandowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie na nowym, nowoczesnym osiedlu.Na 70,14 mkw. składa się:- salon z aneksem kuchennym o powierzchni 31,90 mkw. z wyjściem na taras,- sypialnia o powier...

  • UMEBLOWANE MIESZKANIE – ZBYLITOWSKA GÓRA

    Zbylitowska Góra » ul. Pańska

    • 490 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są mieszkania, które wymagają planowania i dodatkowych nakładów.I są takie, do których można wejść i od razu poczuć, że wszystko jest gotowe.Ta propozycja w Zbylitowskiej Górze prz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 3 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!LOKALIZACJA: Gdańskie Przymorze to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic, na terenie której znajdziemy piękne plaże, parki i jednocześnie...

  • Mieszkanie Kondratowice ul. Nowa

    Kondratowice » ul. Nowa

    • 145 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Masz dość zgiełku i ciasnych blokowisk? Marzysz o własnym kawałku ziemi, ale chcesz mieszkać wygodnie i tanio?Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 950 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz

    Warszawa » Targówek » ul. Junkiewicz

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) b...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 574 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofer...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Ustka

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    W idealnym stanie technicznym , ogrzewanie podłogowe , [tel]

  • Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2
    Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2

    Siedlce

    • 642 669 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowy apartament w centrum Siedlec Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 77,43 m², położony w centrum Siedlec . Mieszkanie jest w stanie dew...

  • Przytulne, 3-pokoje, Centrum 47 m2 na sprzedaż
    1 / 16
    Przytulne, 3-pokoje, Centrum 47 m2 na sprzedaż

    Siedlce

    • 365 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie – przestrzeń, która po prostu działa Siedlce, ul. Formińskiego 12A ŚCISŁE CENTRUM MIASTA, 400 m od Dworca głownego PKP Powierzchnia: 46,70 m² • 2....

  • Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie 80m2-Centrum
    1 / 16
    Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie 80m2-Centrum

    Siedlce

    • 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przestrzeni, wygody i lokalizacji, której zazdrościć będą inni? Ta nieruchomość to rzadko spotykana okazja – idealna zarówno dla rodziny, jak i osób marzących o dużej, funk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa

    Warszawa

    • 746 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m² U...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Kronikarza Galla
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Kronikarza Galla

    Kraków

    • 699 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | 2-pokojowe mieszkanie 39,5 m² Stara Krowodrza ul. Kronikarza Galla obok Królewskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m² , położone w jednej z na...

  • Rembertów 2 pok, winda, 2025r rynek wtórny
    1 / 15
    Rembertów 2 pok, winda, 2025r rynek wtórny

    Warszawa

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2. pokojowe 36,84 m2, idealne dla pary 2. pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze, tuż przy lesie, w spokojnej okolicy. Idealne rozwiązanie dla ludzi zmęczonych miejskim pośpiechem...

  • Inwestycyjna Perła-W top Lokalizacji- Oś/Michałów
    1 / 3
    Inwestycyjna Perła-W top Lokalizacji- Oś/Michałów

    Radom

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz od zera według własnych marzeń ? A może inwestycji z wysoką stopą Zwrotu ?!!! Lokalizacja-Tu mieszkania sprzedają się błyskawicznie ! Sprz...