• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn rynek pierwotny ul. Tadeusza...

    Wrocław » Krzyki » ul. Kutrzeby

    • 1 075 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 4-POKOJOWE, 2-KONDYGNACYJNE, UL. KUTRZEBY Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Possibility of purchase also by f...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Brochów rynek pierwotny ul. Brochowska

    Wrocław » Krzyki » ul. Brochowska

    • 723 163 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE W CICHEJ OKOLICY RYNEK PIERWOTNY Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,21 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwe...

  • Mieszkanie Polkowice ul. Legnicka

    Polkowice » ul. Legnicka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na 4. piętrze!Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,53 m², położonego na IV piętrze budynku. Miesz...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice rynek pierwotny ul. Raf...

    Wrocław » Psie Pole » ul. Wojaczka

    • 829 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,30m2 z dużym balkonem, znajdujące się piątym piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 630 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, trzypokojowe, o wysokim standardzie. Nieruchomość o powierzchni 70 m2 jest wykończona materiałami najwyższej jakości, z d...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków rynek pierwotny

    Wrocław » Psie Pole

    • 1 585 174 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 18 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    5-pokojowe mieszkanie, z widokiem na rzekę i dużym balkonem! Bez prowizji i podatku PCC W ofercie również inne powierzchnie mieszkań, również powyżej 107 m2! Na sprzed...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków rynek pierwotny

    Wrocław » Psie Pole

    • 693 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA RZEKĘ Bez prowizji i podatku PCC Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 znajdujące się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, z...

  • Mieszkanie Strzyżów

    Strzyżów

    • 345 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA! Strzyżów, ul. Zawale - komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 z piwnicą 8,37 m2 na parterze 4 piętrowego bloku z 2018 r; dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przed...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn rynek pierwotny ul. gen. Tade...

    Wrocław » Krzyki » ul. Kutrzeby

    • 999 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogrodem Zakończenie budowy i przekazanie IV kwartał 2024 r. . Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Możliwy zakup przez obcokrajowców....

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto rynek pierwotny ul. Długa

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Długa

    • 619 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KAWALERKA IDEALNA DLA PARY LUB NA WYNAJEM Bez prowizji i podatku PCC Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,80 m2 znajdująca się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, z...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Wielkie rynek pierwotny ul. Świ...

    Wrocław » Krzyki » ul. Świątnicka

    • 575 595 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W ZIELONEJ OKOLICY RYNEK PIERWOTNY Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,7 m2 z osobną k...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Poświętne rynek pierwotny ul. Henry...

    Wrocław » Psie Pole » ul. Kamieńskiego

    • 794 463 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE Z BALKONEM Rynek pierwotny - bez podatku PCC i prowizji! Planowana data oddania: wrzesień 2025 r. Na sprzedaż mieszkanie o powier...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście ul. gen. Józefa Bema

    Wrocław » Śródmieście » ul. Bema

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    English version below Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie w samym Centrum, tuż przy Ostrowie Tumskim, 42 m2 z miejscem postojowym zewnętrznym oraz komórką lokatorską (...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 199 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok. 39 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na os. Piastowskim. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 260 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.40m2 usytuowane na II piętrze w bloku z cegły w bardzo atrakcyjnej części na os. Rąbin. Mieszkanie jednostronne, bar...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 199 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.41m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe, jednostronne, składa się z dwóc...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 738 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego dwupoziomowego apartamentu na osiedlu zamkniętym w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Budynek z 2011roku, teren wokół pięknie...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 369 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie usytuowane na parterze w nowym budynku w Inowrocławiu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienk...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 465 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,20m2 usytuowane w idealnej lokalizacji blisko Parku Solankowego. Lokal na II piętrze, dwustronny. Mieszkanie posi...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 285 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować piękne, klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,70m2 usytuowane w spokojnej części Inowrocławia. Nieruchomość składa się z salonu z a...