• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie w stanie dewleoperskim - Piła
    1 / 14
    Mieszkanie w stanie dewleoperskim - Piła

    Piła

    • 407 136 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (42,41 m²) w stanie deweloperskim, położone w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledw...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże
    1 / 11
    Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże

    Grabki Duże

    • 315 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m² – Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na 1. piętrze w miejsco...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby, Borowska
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby, Borowska

    Wrocław

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty: Jakub Kruszyński tel. [tel] Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, położone przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Nieru...

  • DĘBKI - Gotowy apartament z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi

    Krokowa

    • 759 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Komfortowy gotowy do zamieszkania całoroczny apartament położony w pięknej miejscowości Dębki nad morzem. ul.Poludniowa 6C/1 -parter Przedmiotem oferty jest apartament znajdu...

  • 1 / 3
    Mieszkanie - Nieszawa

    Nieszawa

    • 40 350 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż udziału ½ w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w N...

  • Lokal mieszkalny - Sośnica

    Sośnica

    • 9 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/5 części w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 2 stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej 56...

  • Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 1 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 26 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy + balkon + piwnica zlokalizowane na prestiżowym Powiślu, przy ulicy Górnośląskiej. Zielona i spokojna okolica łączy w sobie kameralny charak...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice ul. Ruczajowa

    Wrocław » Fabryczna » ul. Ruczajowa

    • 819 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ul. Ruczajowa, Maślice Kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamen...

  • Twoje miejsce między miastem, a spokojem!

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 680 449 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m², zlokalizowane na 1. piętrze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętr...

  • Własny kawałek Gdańska z pięknym widokiem!

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 820 179 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m², zlokalizowane na parterze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętrze...

  • Apartament w Oliwie z ogrodem i sauną!

    Gdańsk » Oliwa » ul. Bażyńskiego

    • 795 183 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu typu studio o powierzchni 36,27 m², zlokalizowanego na parterze prestiżowej inwestycji w dzielnicy Gdańsk Oliwa.Mieszkani...

  • Twoje 3 pokoje blisko natury!

    Rokitki » ul. Wiśniowa

    • 469 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,69 m², zlokalizowanego na 1 piętrze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w...

  • Kameralne osiedle, mieszkanie z ogrodem!

    Tczew

    • 345 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,57 m², zlokalizowanego na parterze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w R...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Okęcie ul. Żwirki I Wigury

    Warszawa » Włochy » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...

  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • Gotowy biznes | Superhost | Stare Miasto | Balkon

    Kraków » ul. Siemiradzkiego

    • 520 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 30 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 17,27 m², z urokliwym balkonem, zlokalizowany w sercu Krakowa przy prestiżowej ulicy Siemiradzkiego (Stare Mias...

  • Nowoczesne mieszkanie 38m2 Bronowice 2pokoj Lublin

    Lublin » ul. Droga Męczenników Majdanka

    • 470 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 38 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU BRONOWICEWSZYSTKIE MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA, GAZ )MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYMDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNICA...

  • 1 / 4
    Konkurs ofert - ul. Osmańczyka 24

    Warszawa » ul. Osmańczyka

    • 1 475 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2M/GUp-s/1535/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nier...