• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 323 697 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,62 m2 dostępne na parterze, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Księcia Witolda
    1 / 15
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Księcia Witolda

    Wrocław

    • 899 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 22 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 40,57 m2, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu. To prop...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 398 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najl...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 323 988 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 304 110 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 504 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,7 m2 dostępne na parterze, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 374 716 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,73 m2 dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mi...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 402 408 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . M...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 546 880 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 68,36 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mie...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 441 988 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,02 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mi...

  • ul. KĄTY GRODZISKIE 19B /   4 POKOJE Z 2 ŁAZIENKAMI !!!!!!
    1 / 5
    ul. KĄTY GRODZISKIE 19B / 4 POKOJE Z 2 ŁAZIENKAMI !!!!!!

    Warszawa

    • 742 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferuje nowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m² z przestronnym ogrodem i tarasem 43 m², położone na parterze w kameralnym, nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie w stanie developerskim/su...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 294 720 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mi...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Traugutta Romualda
    1 / 3
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Traugutta Romualda

    Wrocław

    • 584 284 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kontakt Sebastian Święcicki [tel] Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do be...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Górnickiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Górnickiego

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m² , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachoń...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 336 336 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Mieszkanie 55 m2 - centrum Torunia - niski czynsz
    1 / 16
    Mieszkanie 55 m2 - centrum Torunia - niski czynsz

    Toruń

    • 380 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Torunia przy ulicy Grudziądzkiej w dobrze zarządzanej kamienicy. Bardzo niski czynsz 401,49 zł. Mieszkanie o pow....

  • Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika
    Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedaży przytulne mieszkanie składające się z 2-ech niezależnych pokoi łazienki z wc i przedpokoju. Centralne ogrzewanie miejskie , ciepła woda z sieci. Mieszkanie w bardzo do...

  • Mieszkanie Koszalin, Giełdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Koszalin, Giełdowa

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze docie...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów, Miła
    Mieszkanie Kielce Czarnów, Miła

    Kielce

    • 592 415 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,35 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą:...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 11
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 599 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 20 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, Rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% VAT) Zapraszam na wirtualny spacer: [url] Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort Pow.: 28,65...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczyńskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczyńskiego

    Kielce

    • 430 416 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżow...