• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • 3 pokoje na Starym Ruczaju - Zakończenie budowy 2026_M28
    1 / 4
    3 pokoje na Starym Ruczaju - Zakończenie budowy 2026_M28

    Kraków

    • 981 396 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji Kameralny Ruczaj w Krakowie. ZAKOŃCZENIE BUDOWY 2026 Lokalizacja: Kraków, ul. Ruczaj Nr: 1 Metraż: 48,24 m2 Balkon/taras/ogródek: 16,41m...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Jedności Narodowej
    1 / 4
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Jedności Narodowej

    Wrocław

    • 1 831 744 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 15 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem | ponad 36 m strefy dziennej | nowoczesna inwestycja w Śródmieściu Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel. [tel] Otoczenie nie...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Zwycięska
    1 / 10
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn, Zwycięska

    Wrocław

    • 499 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Jacek Mamiński lic. PFRN 30802 tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w budynku z windą. Układ pomieszczeń: - Przedpo...

  • Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno
    1 / 7
    Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej 2 na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym...

  • Apartament z Miejscem w Garażu Super
    1 / 11
    Apartament z Miejscem w Garażu Super

    Łódź

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Zarzew. Szybki dojazd do centrum miasta. Apartamentowiec położony przy spokojnej, małej ulicy, brak ruchu samochodowego i pies...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • Mieszkania przy Parku Boguckim
    1 / 6
    Mieszkania przy Parku Boguckim

    Katowice

    • 560 520 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w Katowicach przy Parku Boguckim. Inwestycja Kopalniana 7 od dewelopera Activ Investment Kopalniana 7 to kameralna i elegancka inwestycja, położona w zielonym otoczen...

  • Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry
    1 / 16
    Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry

    Szlembark

    • 798 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENT NR 2 PIĘTRO + PODDASZE OK. 87 m² | DZIAŁKA 700 m² (UDZIAŁ) WIDOK NA TATRY I JEZIORO SZLEMBARK Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim, obej...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka

    Gdynia

    • 564 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 POKOJE | PO REMONCIE | GOTOWE DO WPROWADZENIA | CHYLONIA | BLISKO SKM | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nis...

  • Mieszkanie Puck, Nowy Świat
    Mieszkanie Puck, Nowy Świat

    Puck

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | BLISKO PLAŻY | 1 POKÓJ | CZĘŚCIOWO UMEBLOWANE | PUCK | Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Nowy świat w Pucku. W mieszkaniu były wymieniane okna, drzwi, pane...

  • Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Stargard Szczeciński

    • 630 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 121 m w Stargardzie możliwość podziału na dwa osobne lokale ! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121 m, położone w s...

  • 40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio
    40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na parterze 3-piętrowego budynku w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z oknami wychodzą...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Zakrzów, Królewska
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Zakrzów, Królewska

    Wrocław

    • 439 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Kinga Ustyniak tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależ...

  • Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony
    1 / 9
    Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony

    Gliwice

    • 517 790 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Mieszkanie 3 pokojowe na zielonym osiedlu z 2 balkonami. Nr: B1 15 Metraż: 56.9 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Osiedle Area Park II to now...

  • Czy to jest kochanie?
    1 / 15
    Czy to jest kochanie?

    Łódź

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę. Jednak gdy wejdziesz do tego mieszkania, poczujesz, że czegoś ci brakowało. To ta przestrzeń, te solidne, ceglane mury z 1964 roku pr...

  • Centrum Konina | Parter | 64m² z potencjałem na biuro!
    1 / 10
    Centrum Konina | Parter | 64m² z potencjałem na biuro!

    Konin

    • 429 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które połączy wygodę życia w centrum z potencjałem na dochodowy biznes? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64...

  • Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda
    1 / 15
    Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda

    Ostróda

    • 449 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem… i takie, które wybiera się sercem. To mieszkanie łączy jedno i drugie – solidną przestrzeń oraz klimat, który trudno podrobić. Na spr...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.
    1 / 13
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

    Szczecinek

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w dobrze skomunikowanej części Szczecinka, przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym i składa...

  • Mieszkanie Pszczyna
    1 / 15
    Mieszkanie Pszczyna

    Pszczyna

    • 530 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat psz...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta świetnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,14 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogródkiem, położonego w znanej i lubianej, nowoczesnej części dzielnicy Warszewo. Z sa...