• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 577)
  • Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska
    1 / 6
    Mieszkanie Milanówek Milanówek, Królewska

    Milanówek

    • 690 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 63,50 m2, zlokalizowane w Milanówku przy ul. Królewskiej. Doskonała lokalizacja: w najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktur...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego

    Kielce

    • 878 150 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu....

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 340 176 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 29,84 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Kielce Żeromskiego 37 m2 mieszkanie  do remontu
    1 / 14
    Kielce Żeromskiego 37 m2 mieszkanie do remontu

    Kielce

    • 285 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 37 m² do generalnego remontu | loggia | ul. Żeromskiego, Kielce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Kielcach przy ul. Żeromskiego (skrzyżowanie...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 326 122 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 29,46 m2, dostępny na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckieg...

  • Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie, 4 pokoje, balkon

    Konin

    • 289 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Szukasz nieruchomości, którą można wykończyć według własnego uznania? Mam ciekawą propozycję. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone w Koninie przy ulic...

  • Inowrocław - słoneczne mieszkanie w pobliżu uzdrowiska
    1 / 13
    Inowrocław - słoneczne mieszkanie w pobliżu uzdrowiska

    Inowrocław

    • 355 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję mieszkanie o pow. 48,21 m2 usytuowane na II piętrze w III-piętrowym budynku mieszkalnym wielorodzinnym na Osiedlu Nowym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oddzielnej kuch...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 1 600 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 24 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Victoria w Dąbiu, bezpośrednio nad linią brzegową Jeziora Dąbie, przy nowo powstałej marinie. Pierw...

  • na sprzedaż– Kraków- Prądnik Biały - Azory–ul. Gnieźnieńska
    1 / 9
    na sprzedaż– Kraków- Prądnik Biały - Azory–ul. Gnieźnieńska

    Kraków

    • 499 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Prądnik Biały, Azory – ul. Gnieźnieńska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m², położone na ostatnim, 10. piętrze zadbanego...

  • Lokal użytkowy - Rawa Mazowiecka

    Rawa Mazowiecka

    • 156 384 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza rokowania po drugim przetargu na sprzedaż samodzielnego lokalu użytk...

  • Mieszkanie, 61,54 m², Witosław

    Świebodzin

    • 326 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    W toku postępowania upadłościowego dłużnika: SEBASTIANA SZCZEPAŃSKIEGO w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1...

  • Mieszkanie 42,5 m² w ścisłym centrum Gorlic 627S/2026

    Gorlice

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone w ścisłym centrum Gorlic. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, punktów...

  • Mieszkanie Białystok Bema ul. Gen. Józefa Bema

    Białystok » Bema » ul. Bema

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 48,13 m² | Osiedle Bema | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,13 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku, na osiedlu Bema.Układ pomieszczeń:-...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny ul. Berka Joselewicz...

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Joselewicza

    • 359 310 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,3m2 zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym cen...

  • Mieszkanie Białobrzegi Dębina

    Białobrzegi

    • 276 914 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 63,16m plus piwnica 23,32m wpisana w księgi wieczyste, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i fu...

  • NOWE 2 pok.| ogrzewanie podłogowe | LOGGIA | WINDA

    Radom » ul. Wolność

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m². Położone na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym budynku z windą na osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie nie było nigdy...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Franciszkańska

    Przemyśl » ul. Franciszkańska

    • 427 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 53,39 m w ścisłym centrum z loggia, Franciszkańska, Przemyśl Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy u. Franciszkańskiej, usytuowane na c...

  • Mieszkanie białobrzegi dębica

    Białobrzegi

    • 203 086 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 43,31m, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy ofertę s...

  • Apartament nad jeziorem, ul.Pułaskiego 4, CENTRUM

    Ełk » ul. Pułaskiego

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje NA SPRZEDAŻ APARTAMENT nad jeziorem o powierzchni 55,29 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w NOWYM BLOKU z WINDĄ przy ulicy Pułaskiego 4 w Ełku.Wyją...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Łąkowa

    Gdańsk » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze...