• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny ul. Grażyny

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grażyny

    • 1 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KAWALERKA NA WYNAJEM W CENTEUM WRZESZCZA! TOPOWA LOKALIZACJA !Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 22 m², idealna dla studenta, singla lub pary. Mieszkanie znajduje się w...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Ametystowa

    Gdańsk » ul. Ametystowa

    • 828 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż 63 m² w świetnej lokalizacji Gdańska! LOKALIZACJA: Ulica Ametystowa to miejsce, które łączy doskonałą komunikację z centrum Gdańska z bliskością terenów ziel...

  • Odbiór teraz 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza
    1 / 13
    Odbiór teraz 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza

    Gdańsk

    • 1 048 960 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru! SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 789 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zaspa | 2 pokoje z możliwością 3 | balkon | zieleń | pełne wyposażenie | SKM KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbar...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 499 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Idealna komunikacja z centrum miasta, jak i z wszystkimi dzielnicami Gdańska. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Tadeusza Rejtana

    Gdańsk » ul. Rejtana

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kamienicy o powierzchni 37,20 m2 - ul. Rejtana, Gdańsk Orunia | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie poł...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Tamka

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Tamka

    • 690 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    0% PROWIZJISpółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą!Osoba za granicy może nabyć to mieszkanie bez pozwolenia MSWIA! Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w części dzielnicy Sto...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul.

    Gdynia » Mały Kack

    • 2 150 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mały Kack. To kompromis pomiędzy chęcią mieszkania w środku miasta a mieszkaniem w spokojnym miejscu. Ulica Lidzka na której znajduję się mieszkanie to zielone miejsce...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Pomorska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Pomorska

    • 829 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na przestrzeń- 10 minut spacerem nad BałtykNajwiększym atutem mieszkania jest wyjątkowy widok w kierunku wschodu słońca ora...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Grobla Iii

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Grobla III

    • 950 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DLA KOGO?-osób szukających mieszkania w ścisłym centrum starego miasta,-pary lub singla ceniących klimat kamienic i miejskie życie,-iwestora - idealne pod wynajem krótkoterminowy,-...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 699 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE WYKOŃCZONE W WYŻSZYM STANDARDZIE, NATYCHMIASTOWE WYDANIE!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone na pięknym Osiedlu BIOTURA, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i no...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 830 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 23 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ APARTAMENT IDEALNY NA INWESTYCJĘ!DOSKONAŁA LOKALIZACJA  - INWESTYCJA NAD MOTŁAWĄ - 10 MINUT OD STARÓWKI!APARTAMENT: Na sprzedaż jasny, doskonały na inwestycję studio o...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

    Gdańsk » ul. Leszczynowa

    • 999 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 11 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład n...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 525 590 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 33 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament Granaria I z widokiem na Motławę! Prężnie działający w najmie krótkoterminowym! Lokal mieszkalny, cena: BRUTTO  (VAT 8%)Zapraszam do zakupu prestiżowego apartamentu  o p...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 590 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie w PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność.OGROMNE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE! LOKALIZACJA:Ulica Świętojańska to najważ...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 943 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    APARTAMENT W CENTRUM MIASTA GDYNI APARTAMENTApartament w bardzo wysokim standardzie, po remoncie, znajdujące się na 5 piętrze w kamienicy z nowoczesną windą. Apartament o powierzc...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 449 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowa inwestycja w sercu Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Lawendowe Wzgórze.Bardzo dobrze skomunikowane z całym Gdańskiem. W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy, blisko wyjazd na obwodni...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Lecha Bądkowskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bądkowskiego

    • 630 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Długi Targ

    Gdańsk » ul. Długi Targ

    • 4 300 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TO TU w Sercu Starego Miasta możemy cieszyć się życiem kulturalnym czy też oświatowym m.in. Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, liczne Muzea i wystawy Wyspa Spichrzów z Am...