• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Władysława IV

    Gdynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału.Mieszkanie o powierzchni 84,01m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2...

  • 9. piętro | balkon | panoramiczny widok
    1 / 11
    9. piętro | balkon | panoramiczny widok

    Gdańsk

    • 844 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Widokowe mieszkanie | 9. piętro | Letnica Na sprzedaż mieszkanie położone w Letnica, przy ul. Suchej 37, usytuo...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sołecka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sołecka

    • 1 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 18 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Sołecka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Sołecka

    • 1 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 18 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 1 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 20 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż apartament w centrum Gdańska.Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nad...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w sercu Przymorza

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdańsku w pasie nadmorskim, w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze.LokalizacjaPrzymorze-ta dzielnica posiada w otoczeniu wszystko, co niez...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Modrzewiowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Modrzewiowa

    • 529 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja:Pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych kompleksów leśnych, co sprawia, że jest to...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *** TYLKO U NAS!!! ***3 POKOJE NA OSIEDLU ALTORIA DEWELOPERA HOSSA!MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament na Starówce z gwarancją dochodu
    1 / 10
    Apartament na Starówce z gwarancją dochodu

    Gdańsk

    • 1 069 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Apartament inwestycyjny na sprzedaż – Gdańsk Stare Miasto Idealny pod najem krótkoterminowy! Na sprzedaż w peł...

  • Luskusowy apartament 250 m od plaży
    1 / 9
    Luskusowy apartament 250 m od plaży

    Gdańsk

    • 1 239 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 17 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży | Gdańsk Letnica, Porto Powierzchni...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 499 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu,  w dzielnicy Witomino bezpośrednio  sąsiadującej z centrum.Lokalizacja; - 150 m do najbliższego przystanku autobusowego-...

  • Mieszkanie Gdańsk Borkowo ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 660 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie  - Idealne dla rodziny lub pod inwestycję | Osiedle  ZENKupujący zwolniony z podatku PCC 2%! To realna oszczędność już na starcie inwestycji.Nieruchomość zostanie w...

  • Dwupokojowe mieszkanie koło Forum Gdańsk
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie koło Forum Gdańsk

    Gdańsk

    • 543 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedwojenna kamienica blisko Forum Gdańsk. Budynek odnowiony i ocieplony. Łazienka z wanną, drzwi antywłamaniowe, pokoje przejściowe. W mniejszym pokoju szafa typu "komandor". Okn...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Bulońska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Bulońska

    • 730 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż  jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W skład czeg...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Szczecińska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Szczecińska

    • 939 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w kamienicy położone przy ul. Szczecińskiej na Działkach Leśnych.Oferuję na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,39m² położon...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Chylońska

    Gdynia » Cisowa » ul. Chylońska

    • 859 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m² z dwoma balkonami i tarasem.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m² położone przy ul. Chylońskiej tuż...

  • Mieszkanie Banino rynek pierwotny ul. Startowa

    Banino » ul. Startowa

    • 567 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie nr31 60,26 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingoweMieszk...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Na Skarpie

    Straszyn » ul. Na Skarpie

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.3 pokoje w świetnej lokalizacji!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Straszyni...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm, ul. Władysława Cieszyńskiego
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Chełm, ul. Władysława Cieszyńskiego

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie zakończonym w kwietniu 2017 roku i od tego momentu zasiedlone w systemie wynajmu na pokoje zarządzanym przez naszą firmę. Mieszkanie idealnie się...

  • Apartament nad Motławą-Gdańsk Stare Miasto

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 850 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 26 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Stępkarskiej.Nieruchomość znajduje się w kame...