• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Ptasia

    Gdańsk » Chełm » ul. Ptasia

    • 569 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Via Flora (Develia), oddanedo użytku w 2024 rokuNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie opowierzchni ok....

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Junony

    Gdańsk » Osowa » ul. Junony

    • 550 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ◾ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS◾ 2 POKOJE Z OGRÓDKIEM, PRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWE I KOMÓRKA LOKATORSKA !◾ NISKIE KOSZTY UTRZYMANIALOKALIZACJA:Osowa to bardzo popularna, wyposażona w...

  • 3 pokoje o pow: 70 m2 Gdańsk Śródmieście!
    1 / 7
    3 pokoje o pow: 70 m2 Gdańsk Śródmieście!

    Gdańsk

    • 998 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie 3 pokoje Gdańsk Śródmieście Opis mieszkania: Powierzchnia: 70 m² Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne)...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Żabi Kruk

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Żabi Kruk

    • 1 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE:Unikatowe, klimatyczne, trójstronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,00 m², a całkowitej ok. 101,00 m² (wraz z gankiem i werandą) z dostępem do ogrodu. Lokal powsta...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Kmdr. Tadeusza Bramińskiego

    Gdańsk » ul. Bramińskiego

    • 830 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Gdańsk. Miejsce graniczne pomiędzy dzielnicami Zakoniczyn i Ujeścisko. Największym atutem położenia bloku jest fakt, że szkoła znajduję się dosłownie za rogiem. Pieszo...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Wrocławska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wrocławska

    • 1 850 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 19 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni - Orłowie, która słynie z bliskości morza, plaży i terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy Hotel z r...

  • Nowoczesne 75 m² z 2 balkonami
    1 / 10
    Nowoczesne 75 m² z 2 balkonami

    Gdańsk

    • 1 230 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 75 m² z widokiem na las – Srebrniki, Gdańsk Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze nowo...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą  - Gdańsk, Al. Jana Pawła II 29Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Ignacego Jana Paderewskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 569 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne na pierwsze mieszkanie, czy inwestycję!Mieszkanie  z wykończoną w wysokim standardzie łazienką! Pozostałe pomieszczenia do własnej aranżacji, duży balkon i widok na otwartą...

  • Mieszkanie Rumia ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE 2 pokojowe PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. INWESTYCJAInw...

  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Mikołaja Kopernika

    Gdańsk » Aniołki » ul. Kopernika

    • 1 430 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !MIESZKANIE:o powierzchni 76,7 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2;- dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2;- łazienki - 4,66...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 473 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Gdańsk Łostowice - osiedle Quercus LOKALIZACJA:Miejsce, w którym komfort życia łączy się z wygodą codziennych obowiązków. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wsz...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Juliana Tuwima

    Gdynia » Karwiny » ul. Tuwima

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach.Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy.Niewątpliwym atutem jest szybki doj...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA: Gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie Gdańsk Strzyża ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Strzyża » inne Chrzanowskiego

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 500 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 32 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutn...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Lecha Bądkowskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bądkowskiego

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocześ...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 64,36 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 089 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 007 985 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 37,74 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...