• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 550)
  • Syndyk sprzeda lokal mieszkalny
    1 / 16
    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny

    Gdynia

    • 923 135 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach okreś...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: do wynajęcia jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- p...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 1 040 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- po...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Diamentowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Diamentowa

    • 440 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 26,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (9,90 m2),...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Morskiego Pułku Strzelców

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Spółdzielcze Własnościowe Prawo do LokaluLOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Witomino przy ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Kr...

  • 2 mieszkania w jednej KW – gotowiec inwestycyjny
    1 / 9
    2 mieszkania w jednej KW – gotowiec inwestycyjny

    Gdańsk

    • 1 149 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nieruchomość inwestycyjna – 2 niezależne mieszkania | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zl...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 916 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 67,86 m² w stanie deweloperskim na 1 piętrze w Gdańsku Letnicy. Mieszkanie z księgą wieczystą - bez obciążeń. Termin...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Raduńska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Raduńska

    • 489 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² na 2 piętrze  przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 298 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Leszczyńskich

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Leszczyńskich

    • 575 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.*BEZ PRO...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Św. Piotra

    Gdynia » Śródmieście » ul. Piotra

    • 1 030 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dod...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grażyny

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grażyny

    • 660 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:klimatyczne, jasne o powierzchni ok. 40 m² (powierzchnia ujawniona w księdze wieczystej to 37,05 m2), położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Grażyny we Wrzesz...

  • Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem
    1 / 7
    Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem

    Gdańsk

    • 410 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta – idealna dla singla lub pod inwestycję Opis nieruchomości: Oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztw...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 975 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie tyl...

  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 423 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o...

  • Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice
    1 / 7
    Deweloperskie w Gdańsku Ujeścisko-Łostowice

    Gdańsk

    • 547 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Deweloperskie mieszkanie w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograni...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Ptasia

    Gdańsk » Chełm » ul. Ptasia

    • 915 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni  62 m², położone w inwestycji Via Flora na Chełmie. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spok...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 4 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    CENTRUM! GDAŃSK UL. ŚWIĘTOJAŃSKA LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy prestiżowej ul. Świętojańskiej w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. Z okien rozpościera się widok na...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szeroka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szeroka

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    CENTRUM! GDAŃSK UL. SZEROKALOKALIZACJA:Mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, Długiego Pobrzeża, Żurawia i Kościoła Mariackiego. Bliskość zabytków,...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 3 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro