• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • DOM KAMIENICA Z DUŻYM GARAŻEM GĄBIN RYNEK
    1 / 8
    DOM KAMIENICA Z DUŻYM GARAŻEM GĄBIN RYNEK

    Gąbin

    • 490 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w rynku - centrum Gąbina - 2 piętra z możliwością wydzielenia dwóch osobnych mieszkań każde o powierzchni 70 m. Dodatkowo dla mieszkania na 1 piętrze można odzyskać na st...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Bielsko-Biała » Hałcnów » ul. Biała

    • 990 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektu mieszkalno-usługowego lub produkcyjno-usługowego w Bielsku-Białej w dzielnicy Hałcnów. Budynek jest wolnostojący, dwukondygnacyjny, bez podpi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 135 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 33m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których s...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Wrocław

    • 1 078 380 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bez prowizji biura i podatku PCC. Polecam gotowy lokal na sprzedaż, zlokalizowany na wrocławskich Partynicach. Lokal technicznie wykończony, trwają procedury uzyskania pozwolenia n...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Dąbrowa

    • 585 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze do własnej aranżacji w Gdyni na Dąbrowie o pow. 65,19m2. Znajduję się w bloku z 1998r., na terenie zamkniętym. Pierwotnie nieruchomość fun...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 1 897 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Świdnicy w samym Centrum miasta. Lokal idealny pod gastronomię. Wejście bezpośrednio z ulicy Loka...

  • Budynek użytkowy na sprzedaż

    Wałbrzych

    • 240 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tytuł : Budynek użytkowy na sprzedaż Cena: 240 000 zł brutto Rynek: wtórny Forma własności: własność, księga wieczysta Budynek: 350 m² Kamienica skłądająca s...

  • 1 / 3
    Hala produkcyjno-magazynowa i biurowa o przeznaczeniu handlowo –...

    Koszalin

    • 928 500 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 3 670 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ HALA PRODUKCYJNO – MAGAZYNOWA I BIUROWA O PRZEZNACZENIU HANDLOWO - USŁUGOWYM W TRAKCIE BUDOWY przy ul. Mieszka I w KOSZALINIE Obiekt, hala produkcyjno-...

  • Pawilon handlowy we wsi Dunowo, Zachodniopomorskie

    Dunowo

    • 298 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona w obrębie Dunowo , wieś Dunowo, gmina Świeszyno,Województwo Zachodniopomorskie i stanowi nieruchomość, składająca się z działki gruntu nr 70 (własność) o powi...

  • 1 / 3
    Budynek gospodarczy z pełnym proj. przebudowy na budynek mieszkal...

    Cetuń

    • 98 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek gospodarczy z pełnym proj. przebudowy na budynek mieszkalny Nieruchomość z budynkiem gospodarczym wraz z działką ( dz. nr 8/48) o powierzchni ok. 646 m 2 do zaadoptowani...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Pyskowice » ul. Paderewskiego

    • 459 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, położony przy ulicy Paderewskiego w Pyskowicach znajdujący się na pierwszej kondygnacji niskiego budynku. Na powierzchni 147,7 m2 znajduje się...

  • Lokal Tarnów ul. Wałowa

    Tarnów » ul. Wałowa

    • 983 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tarnów ul. Plac Rybny. Do wynajęcia powierzchnie biurowe, znajdujące się na 2 piętrze kamienicy, w stanie bardzo dobrym. Lokal można podzielić na mniejsze 3. Pomieszczenia socja...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul.

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec

    • 2 190 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 22 813 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY!Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep ŻABKALOKALIZACJA:Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk ZASPA.  LOKAL:L...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Skierniewice » rynek Rynek

    • 990 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. 601 pokaż telefon Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 96,7 m² w Skierniewicach w pobliżu ul. Rynek w centrum miasta i przy głównej ulicy, któr...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 4 560 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Komfortowe biuro o powierzchni 76m. Lokal na pierwszym piętrze budynku handlowo-usługowego zlokalizowanego przy Alei Prymasa Tysiąclecia. Tuż koło stacji metra. Wysoki...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 2 470 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 26m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie.  W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Gospodarska

    Gdynia » Chylonia » ul. Gospodarska

    • 1 119 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! GOTWY BIZNES ! MYJNIA SAMOCHODOWA W GDYNIOBIEKT:Myjnia samochodowa w Gdyni Chyloni.Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 2 lat, lokalizacja zapewnia ciągły ruch prze...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 3 230 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 34m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których s...

  • Lokal Kwidzyn ul. Słowiańska

    Kwidzyn » ul. Słowiańska

    • 4 500 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGROMNY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY- CENTRUM MIASTA!***IDEALNA OFERTA POD GABINET KOSMETYCZNy, LEKARSKI, CENTRUM ODNOWY***WYNAJEM OD ZARAZ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!CZYNSZ M...

  • Lokal Kwidzyn ul. Słowiańska

    Kwidzyn » ul. Słowiańska

    • 8 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGROMNY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY- CENTRUM MIASTA!***IDEALNA OFERTA POD GABINET KOSMETYCZNY, LEKARSKI, CENTRUM ODNOWY***WYNAJEM OD ZARAZ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!CZYNSZ M...