• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Witoszów Dolny

    Witoszów Dolny

    • 4 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu magazyn z pomieszczeniami biurowymi na wynajem położony przy Świdnicy. Hala o pow. 300m2 Do okola obiektu są miejsca parkingowe dla klientów. Więcej...

  • Lokal Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia kilka gabinetów lekarskich - możliwość wynajmu na dzień lub godziny! Gabinet w bardzo dobrym standardzie - gotowy do prowadzenia działalności. Podany w ofe...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni 248m2 - Świdnica! Na powierzchnię hali składają się 4 pomieszczenia (dwa z nich o powierzchni około 90-110m2 oraz pomieszczenia o powie...

  • Lokal użytkowy Góra,
    Lokal użytkowy Góra,

    Góra

    • 850 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 295 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kamienicę, idealnie nadającą się pod inwestycję, działalność związaną z gastronomią, usługami lub handlem. Nieruchomość o powierzchni 258m2, zloka...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 4 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na I piętrze, Warszawa/Wola. Ofertę stanowi samodzielny moduł biurowy. Oferowana powierzchnia to trzy pokoje (jeden większy ca 30m i dwa mniejsze). Na kondygnacj...

  • Lokal Wrocław Psie Pole, Wrocław-Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 4 950 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 84 mkw w rejonie jego skład wchodzą 3 pomieszczenia biurowe o powierzchni: 39, 29, 22 i 16 mkw oraz duży aneks kuchenny ( 20 mkw). Do dyspo...

  • Lokal Małkowo ul. Gdyńska

    Małkowo » ul. Gdyńska

    • 2 590 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MULTIFUNKCYJNY OBIEKT PRZY DK20 W MAŁKOWIE koło Żukowa! 3 minuty od nowego Węzła Obwodnicy Metropolitarnej!Umów się z nami na bezpłatną prezentacje.Nieruchomość położona jest przy...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Stare Miasto

    • 699 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 27 960 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stare Miasto, ul. Więzienna. Oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji. Do sprzedaży lokal użytkowy położony w samy CENTRUM, przy ul. Więziennej. Lokal użytkowy o pow. użytkowej 2...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Trakt Królewski

    Warszawa » Śródmieście » ul. Trakt Królewski

    • 4 875 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo-usługowy w kamienicy, ścisłe centrum W-wy (Trakt Królewski). Prestiżowy adres, specyficzny klimat Nowego Światu, pełna infrastruktura miejska. Budyne...

  • Lokal KOrczowa Korczowa

    Korczowa

    • 2 100 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Działka wraz z dwoma halami o powierzchni 840 m2. w Korczowej. Blisko granicy oferta atrakcyjna . Oferuję Ziemię plus Dwie Halę magazynowe o powierzchni 840 m...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków

    Kraków

    • 16 915 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy ok. 199 m2 . Lokal mieści się na parterze pięknego Pałacu Pugetów. Posiada wyjście na taras, ma dwie oranżerie, wyp...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 6 500 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWY 240 m2 na 1 piętrze do wynajęcia - KRAKÓW/ZIELONKI Lokal mieści się na 1 piętrze budynku usługowego jednopiętrowego. Posiada 9 pomieszczeń biurowych,...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 11 900 zł cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do wynajęcia nową halę magazynowo - produkcyjną usytuowaną w pobliżu centrum miasta Jasła, na ul. Żeromskiego. Obiekt idealnie wpisuje się w działalność komer...

  • Lokal Białystok Jaroszówka ul.

    Białystok » Jaroszówka-Wyżyny

    • 2 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuje atrakcyjną nieruchomość:Lokal o powierzchni użytkowej  85m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową. Szczegóły:-łazienka z prysznicem -miejsce na...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany, Nowy Wawrzyszew

    Warszawa » Bielany

    • 6 050 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa z klimatyzacją, W-wa/St. Bielany. I piętro, samodzielny moduł z częścią socjalną. Możliwość najmu dodatkowo 210 m, na III piętrze powierzchni...

  • Lokal Bolestraszyce

    Bolestraszyce

    • 1 850 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt usługowo-mieszkalny Bolestraszycach. Na terytorium 27 arów znajduje się obiekt usługowo-mieszkalny, składający się z budynków piekarni, sklepu, magazynów, gar...

  • Lokal na sprzedaż - Dąbrowa Tarnowska
    1 / 11
    Lokal na sprzedaż - Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 615 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ LOKAL Z DUŻYMI MOŻLIWOŚCIAMI ADAPTACJI DĄBROWA TARNOWSKA - CENTRUM !!! Nieruchomość stanowiąca lokal niemieszkalny - użytkowy, położony na pierwszym piętrze budynku. S...

  • Lokal użytkowy Góra,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Góra,

    Góra

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjny sklep spożywczy lub lokal handlowo-usługowy położony w Górze na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal składa się z: - sali sprzedażowej - pomi...

  • Lokal Warszawa Targówek, Bródno

    Warszawa » Targówek

    • 3 800 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Targówku/Bródnie. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja przy stacji SKM i KM Warszawa Praga, przy przystankach ZTM i 3 km od M2 Trocka....

  • 1 / 3
    Lokal Wojkowice

    Wojkowice

    • 6 499 000 zł cena
    • 2 706 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży teren zabudowany dwoma budynkami usługowo-handlowo-mieszkalnymi murowanymi, usytuowanymi na działce 5237m2 w użytkowaniu wieczystym. Teren jest objęty planem zagospod...