• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal na sprzedaż/Ul.Królewiecka

    Włocławek

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Agent nieruchomości

  • Lokal użytkowy Nowa Sól Centrum,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Nowa Sól Centrum,

    Nowa Sól

    • 690 000 zł cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 1 743 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż obiekt stanowiący kamienicę (plomba) w pobliżu ścisłego centrum miasta Nowa Sól. Budynek położony na działce o powierzchni 427 m2 o łącznej powier...

  • Lokal użytkowy Góra, Głogowska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Góra, Głogowska

    Góra

    • 195 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 1 548 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w centrum Góry. Lokal o łącznej powierzchni 123m2 składa się z: - z dwóch sal sprzedażowych - skrytki - toa...

  • Lokal użytkowy Nowa Sól,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 249 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 414 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 46,36 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Nowej Soli przy ulicy Zjednoczenia. Oferowana nieruchomość idealni...

  • Lokal użytkowy Siedlisko,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Siedlisko,

    Siedlisko

    • 1 680 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przemysłową zabudowaną obiektem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową oraz socjalną o pow. 840 m2, położoną na działce o pow. 70 a...

  • Lokal użytkowy Nowa Sól, Kupiecka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Nowa Sól, Kupiecka

    Nowa Sól

    • 1 200 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Nowej Soli w miasteczku handlowym Manhattan. Nowa Sól to bardzo szybko rozwijając...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna

    Warszawa » Praga-Północ

    • 2 000 € cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo - magazynowa z możliwością produkcji na Pradze Płn. Ofertę stanowi powierzchnia: - biurowa ca 140; 180 lub 200m (III piętro w biurowcu) podzielo...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 110m² mieszczący się w budynku usługowym przy ul. Ignacego Skorupki w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej trasie w Ząbka...

  • Lokal Sobowidz ul. Tadeusza Kościuszki

    Sobowidz » ul. Kościuszki

    • 1 500 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WARSZTATA BLACHARSKO-LAKIERNICZY Z DOBRĄ MARKĄ DO PRZEJĘCIA WRAZ Z BAZĄ KLIENTÓW I PEŁNYM WYPOSAZENIEM LOKALIZACJA:Sobowidz to miejscowość  znajdująca się w odległości ok. 30 km od...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 24 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia obiekt użytkowy w samej Świdnicy! Idealny na działalność usługowo - biurową sportową, magazynową, handlową i wiele innych. Budynek dwukondygnacyjny o łącznej pow...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Gdynia » Śródmieście » os. Śródmieście

    • 6 000 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 27 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Perfekcyjnie zlokalizowany lokal z witryną o pow. 217,63m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze w ciągu handlowo-usługowym z wejściem od ulicy głównej. Do lokalu pro...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa » Wola

    • 19 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy z witrynami, dwupoziomowy w kompleksie handlowo-mieszkalno- usługowym. Lokal położony w centrum miasta, tuż przy Fabryce Norblina, w sąsiedztwie innych lokali usł...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Brzeg

    • 470 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 1 302 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami administracyjno-socjalnymi położona w miejscowości Brzeg. Budynek administracyjny dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 211,80m2, o...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 649 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 979 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EUROVILLA prezentuje na sprzedaż w okazyjnej cenie lokal użytkowy o powierzchni 93 m2 doskonale zlokalizowany w Centrum Warszawy. Lokal przeznaczony na dowolną działalność usługowo...

  • Biuro na sprzedaż 4 505,00 m², oferta nr 850 nowość
    Biuro na sprzedaż 4 505,00 m², oferta nr 850 nowość

    Słupsk » ul. Zatorze

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 505 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis oferty Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ZAMIERZA SPRZEDAĆ PRAWA DO NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W SŁ...

  • duży lokal użytkowe na sprzedaż

    Brzeg

    • 819 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam. Do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 537 m2, położony w centrum miasta, na działce gruntu obszaru 0,0541 ha. Pawilon z dużymi witrynami, wejście z chodnik...

  • Lokal Koleczkowo ul. Kieleńska

    Koleczkowo » ul. Kieleńska

    • 10 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUP BEZ PROWIZJI! LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany jest w Koleczkowie przy ulicy Kieleńskiej przy której przebiega droga 218 Chwaszczyno - Wejherowo. BARDZO DUŻYM ATUTEM JEST NOW...

  • Wyspa Handlowa
    1 / 5
    Wyspa Handlowa

    Katowice

    • 12 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam stoisko handlowe z przeznaczeniem na działalność ogolno-spożywczą oraz małą gastronomię. Lokalizacja Centrum Handlowe Załęże Katowice. Stoisko wyposażone jest w lade chłod...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Poznań » os. Piastowskie

    • 227 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Immo House poleca do sprzedaży mikroapartament o powierzchni całkowitej 19 m2 + dodatkowa powierzchnia na antresoli ( w cenie ), który znajduję się w 2-piętrowym Kompleksie b...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Chmielnik

    • 2 600 000 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny położony blisko Centrum Chmielnika. Na powierzchnię 317,85 m 2 składa się: PARTER - obecnie zagospodarowany pod sklep z artykułami rolniczym...