• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Sopot Centrum ul. Niepodległości

    Sopot » Centrum » ul. Niepodległości

    • 2 200 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu.LOKALIZACJA:Lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią a...

  • 1 / 3
    Lokal Sopot Dolny ul. Bohaterów Monte Cassino

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Bohaterów Monte Cassino

    • 15 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA WYNAJEM LOKAL PO DAWNEJ APTECE W SAMYM CENTRUM SOPOTU !LOKALIZACJA Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy wzniesionej w 1901 roku przy skrzyżowaniu al. Niepodległości z kul...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 12 200 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem powierzchnie biurową w nowoczesnym biurowcu w Sopocie. Powierzchnia gotowa do użytku.LOKALIZACJA:Budynek usytuowany blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójm...

  • Lokal Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 1 119 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! GOTWY BIZNES ! MYJNIA SAMOCHODOWA W GDAŃSKU !OBIEKT:Myjnia samochodowa w Gdańsku Przymorzu.Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 8 lat, lokalizacja zapewnia ciągły r...

  • Lokal Sopot Centrum ul. Niepodległości

    Sopot » Centrum » ul. Niepodległości

    • 14 500 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem wynajmu jest  lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. LOKALIZACJA:Lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią a...

  • Lokal Trąbki Wielkie ul. Pocztowa

    Trąbki Wielkie » ul. Pocztowa

    • 1 489 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, POD RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI! OBIEKTY PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM OSM MAĆKOWY!LOKALIZACJA:Trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim, w gm...

  • Lokal Tarnów ul. Przemysłowa

    Tarnów » ul. Przemysłowa

    • 3 300 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tarnów ul. PRZEMYSŁOWA Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok.220m2 -MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA REMONTU LUB PRZEROBEK NA POTRZEBY NAJEMCY -z gotowymi wydzielonymi stanowiska...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Łaskarzew » ul. Garwolińska

    • 528 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 1 645 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej obejmującej działkę ewidencyjną nr 969 z obrębu 0001 o powierzchni 273 mkw. zabudowaną obiektem usługowo – biurowym o powi...

  • Lokal Żelice

    Żelice

    • 860 000 zł cena
    • 1 208 m2 powierzchnia
    • 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWY Z DZIAŁKĄ ROLNĄ Na sprzedaż nieruchomość położona w Żelicach składająca się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek: grunty orne oraz budynek hali z...

  • Lokal 50 m2 Lekką Gastronomię, SKLEP, Show-ROOM - CENTRUM
    1 / 4
    Lokal 50 m2 Lekką Gastronomię, SKLEP, Show-ROOM - CENTRUM

    Warszawa

    • 145 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Gastronomiczny, Handlowo-Usługowy - Pow. 50 m2, Parter - Metro CENTRUM, Chmielna NA SPRZEDAŻ lokal - położony w centrum Warszawy przy dawnych Domach Towarowych CENTRUM, w b...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 9 165 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01 września 2023 roku!!! Do wynajmu lokal mieszkalny na biuro na warszawskim Powiślu. Istnieje możliwość objęcia oferty wcześniej niż we wrześniu br. ....

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Las » ul. Leśna

    • 4 500 000 zł cena
    • 54 352 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    U nas klient kupujący nie płaci prowizji. Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. 534 pokaż telefon . Na sprzedaż obiekt agroturystyczny w miejscowości Salino, gm...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 29 987 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem budynek biurowy na granicy Gdańska oraz Sopotu!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na granicy Sopotu oraz Gdańska. Dzięki takiemu położeniu, bardzo sprawnie może...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 375 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na I piętrze, Warszawa/Wola. Ofertę stanowi powierzchnia dwu sąsiadujących (połączonych drzwiami wew.) z sobą pokoi. Istnieje możliwość najmu każdego pokoju od...

  • Lokal Pasłęk ul. Słoneczna

    Pasłęk » ul. Słoneczna

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PASŁĘK LOKAL UŻYTKOWY O POWIERZCHNI 70 M2 LOKALNa lokal składają się 4 oddzielne pomieszczenia.Łazienka Pomieszczenie gospodarczeWCPomieszczenia  aktualnie dostosowane do usług bea...

  • Lokal Kraków Czyżyny ul. al. Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » al. Jana Pawła II

    • 30 466 zł cena
    • 544 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants ma do zaoferowania powierzchnię biurową w biurowcu Klasy A położonym przy al. Jana Pawła II. Lokal ma 544,03 m2 i składa się z sali konferen...

  • Lokal Kraków Czyżyny ul. al. Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » al. Jana Pawła II

    • 15 497 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants ma do zaoferowania powierzchnię biurową w biurowcu Klasy A położonym przy al. Jana Pawła II. Lokal ma 276,73 m2 i składa się z powierzchni o...

  • W pełni umeblowana i gotowa do działalności restauracja. Świetny...

    Kraków

    • 6 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam restaurację zlokalizowaną przy ulicy Ślicznej 34 B/U3 w Krakowie, bardzo blisko Tauron Areny. Lokal jest w pełni urządzony i gotowy do rozpoczęcia działalności następnego...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości w Krakowie

    Kraków

    • 2 364 400 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 1 226 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości ACCORD KRAKÓW Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Krakowie (KRS: 0000074170, NIP: 6761157899, REGON: [tel]) działając w ramach postępowania upad...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Kraków » Bronowice » os. Bronowice Nowe

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Brak PCC! Zapraszamy Państwa do prezentacji lokalu usługowego znajdującego się w kompleksie kameralnej inwestycji na krakowskich Bronowicach. Lokal usługowy usytuowany jest na part...