• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 645 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu, na 6 piętrze nowoczesnym biurowca niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 559 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 559 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - biuro wirtualne do wynajęcia na Ochocie, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 14 909 € cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 877 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 4 947 € cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 291 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 199 899 € cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 171 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1169 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 18 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 19 780 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 15 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 3 600 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 24 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 2 667 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa na pierwszej piętrze w kompleksie biurowo - usługowym na warszawskiej Woli. Przedwojenny obiekt przemysłowy przebudowany i dostosowany jako budynek biur...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Opacz Wielka, Dzwonkowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Opacz Wielka, Dzwonkow...

    Warszawa

    • 3 999 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownię Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, do...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 1 467 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowy w budynku handlowo-biurowo-usługowym na Woli. Budynek usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, duży ruch kołowy. * dodatkowe informacje: sieć komputerow...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 957 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,96 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,94 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 7 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICY ul. Lindleya. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 3 547 € cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 208,66 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 200 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: sala spotkań do 8 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ---------Bez p...