• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • Klimatyczne biuro 64 m - "Eko Park" - Polecam

    Warszawa » Mokotów

    • 1 530 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny słoneczny lokal użytkowy, do zagospodarowania na biuro lub usługi. Idealny na biuro notarialne lub adwokackie.Lokal składa się z dużego pomieszczenia, w którym...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 229 € cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 276 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater . W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , CH Złote T...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska

    Warszawa

    • 14 145 000 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 8 964 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek biurowy o pow. użytkowej 1300,89 m2 (o pow. całkowitej 1578,02 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1087 m2 , przy ul. Łopuszańskiej w dzielnicy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 1 698 441 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 13 922 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 122,19 m2 , zlokalizowany na parterze budynku usytuowanego przy ul. Lazurowej w dzielnicy Bemowo . W pobliżu przystanki autobusowe. Na powier...

  • Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie
    1 / 4
    Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie

    Warszawa

    • 9 250 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 13 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie – idealny na biznes z potencjałem wzrostu! Prezent...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 9 419 € cena
    • 649 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 649,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 472 € cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 347,20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 046 € cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa * Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 141,12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 273 € cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 156,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 772 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okoli...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 611 € cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 100 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd
    Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy z najemcą - doskonała OFERTA INWESTYCYJNA! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszcz...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Elegancki, duży lokal 278,5m2, MOKOTÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa » Mokotów

    • 6 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, win...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Floriana Znanieckiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Znanieckiego

    • 1 299 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 148 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu.Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługową,...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Floriana Znanieckiego
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu. Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługow...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 285 € cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    podnajem-7,50 EUR/m2 !!! --------------------- Warszawa - Do podnajęcia: lokal biurowy o pow. 438 m2 na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul....