• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 200 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 477 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 15 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 10 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 600 € cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Siekierki ul. Bartycka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bartycka

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 2 168 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 10 450 € cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 550 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 811 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,88 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 224 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 904 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 15,07 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 17 620 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal na usługi medyczne, pow. 176,20 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rzymowskiego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 14 875 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 185,94 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 715 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 5 250 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 4 050 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 12 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 170 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż