• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 1 820 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 936 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,29 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 10 250 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 218,09 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Pradze Południe w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 250 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.60,80 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 1 443 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.19,5 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicy ul. Madalińskiego, poleca Property Office (tel. [te...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 1 246 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,68 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 874 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 284 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl. Unii Lubelskiej, poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 979 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 37 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słowackiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słowackiego

    • 600 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 2 574 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sikorskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Sikorskiego

    • 4 185 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow. 52,32m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 2 907 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 2 907 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Białołęka, Żerań Wschodni

    Warszawa » Białołęka

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokale biurowe o powierzchni ok. 70 m2. Do wynajęcia pokoje znajdujące się na I i II piętrze. Na I piętrze - pokój o powierzchni 30 m2. Pokój jest umeblowany. Pomi...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Żerań Wschodni

    Warszawa » Białołęka

    • 5 250 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow.150m2, znajdujący się na I piętrze. Koszt wynajmu jednego metra kwadratowego wynosi 35 zł miesięcznie plus VAT (przy wynajęciu całego lokalu). Dodatkowe...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 3 900 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla trzech osób na 9 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 4 960 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 6 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...