• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Warszawa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 3 500 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 22 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 75 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 8 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 529 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,77 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 700 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane, na 1 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 5 600 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 700 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób, na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 4 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 925 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,86 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 170 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 37 400 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 17 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 5 600 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3-4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 170 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 4 400 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 30 800 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 447 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 14 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 350 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 8 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 125 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4-6 osób na bliskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...