• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Hale Warszawa

(69)
  • Lokal Warszawa Wawer, Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 6 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w kompleksie komercyjnym na obrzeżach Warszawy (Wawer). Teren z ochroną i monitoringiem, funkcjonalny wyposażony w infrastrukturę teletechniczną....

  • Lokal Warszawa Bemowo, Jelonki

    Warszawa » Bemowo

    • 6 050 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 14 405 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOM ORAZ DWA BUDYNKI Do sprzedaży dom wybudowany w 1999 r. o pow. 420,41 m2. 4 kondygnacje z balkonem i tarasem. Budowany z cegły w środku steropian . Dach budynku 2-spadow...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Krakowiaków
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Krakowiaków

    Warszawa

    • 506 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    lokal biurowy o pow. 11 m2 do wynajęcia na parterze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Rondo ONZ

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Misji Pokojowych ONZ

    • 58 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna, Warszawa - Wola, okolice Ronda ONZ. Budynek przy skrzyżowaniu ulic w odległości ok. 0,8 km od ścisłego centrum miasta (ok. 0,9 km od Dworca C...

  • Lokal Warszawa Bielany, Młociny

    Warszawa » Bielany

    • 6 600 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Warszawie na Bielanach/Młocinach. Oferta dostępna od 2022-02-01!!! Stanowi: Połowę bliźniaka na 3 poziomach. - Przyziemie 45m wysok...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 10 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Wilanowie na Zawadach. Ofertę stanowi wolnostojący budynek w sąsiedztwie południowej W-wy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, przystanek...

  • Lokal Warszawa Targówek, Bródno ul. Wysockiego Piotra

    Warszawa » Targówek » ul. Wysockiego

    • 4 200 000 zł cena
    • 753 m2 powierzchnia
    • 5 578 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży obiekt komercyjny na Targówku (Bródno). W sąsiedztwie usługi, handel. Dobre połączenia komunikacyjne. Budynek po remoncie w 2017 roku, trzy wejścia (...

  • Lokal Warszawa Targówek, Bródno ul. Wysockiego Piotra

    Warszawa » Targówek » ul. Wysockiego

    • 30 000 zł cena
    • 753 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Poznańska

    Warszawa » Bemowo » ul. Poznańska

    • 12 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia MAGAZYN/HALA zlokalizowany w MORACH . Istnieje możliwość wydzielenia biura w hali oraz socjalu - po stronie właściciela! 600m2. Wysokość ok 500cm. Dwie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Piaseczno

    Piaseczno

    • 43 956 zł cena
    • 1 988 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesna hala magazynowa z trzema rampami w tym dwie z windami. Kurtyny powietrzne. Ogrzewanie wspomagane pompą ciepła. Suwnica z udźwigiem 3,2T. Możliwość wynajmu z wyposażeniem...

  • Lokal Piaseczno

    Piaseczno

    • 80 000 zł cena
    • 2 760 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania wynajem hali o pow. 2760 m2 znajdująca się na w Pęcicach.~~Teren na którym znajduje się hala jest w pełni ogrodzony i monitorowany oraz strzeżony przez ochronę....

  • Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin
    1 / 12
    Lokal użytkowy Laski gm. Izabelin

    Laski

    • 14 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Laski budynek usługowy o powierzchni 250m2 do wynajęcia. Budynek usługowy w Laskach pod Warszawą o powierzchni 250 m2. Usytuowany przy ruchliwej drodze, 30 km od centrum Wa...

  • Atrakcyjne położenie Piastów przy Alejach Jerozol.

    Piastów

    • 8 000 000 zł cena
    • 1 639 m2 powierzchnia
    • 4 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w miejscowości Piastów k/Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich oraz dróg S2, A2. Łączna powierzchnia ok. 1639 m2, wybudowany na działce o powierz...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 300 m.kw. Przestronna hala z możliwością oddzielenia mniejszych części (biuro, oddzielona część magazynowa). Oddziel...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 5 900 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa w miejscowości Sulejówek. Duża, wysoka hala magazynowa, Pomieszczenie biurowe 20 m . Teren ogrodzony z placem manewrowym, przystosowany do ruchu samocho...

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • wynajmę samod budynek siła parking każda hurtownia Pruszków
    1 / 12
    wynajmę samod budynek siła parking każda hurtownia Pruszków

    Pruszków

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK OGRODZONY PARKING NA RECHABILITACJĘ HURTOWNIĘ DRZWI I OKIEN, EWENTUALNIE PODOBNA CICHĄ SPOKOJNĄ DZIAŁALNOŚĆ Centrum Pruszkowa OKAZJA!!! budynekposiada...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 220 m.kw. Hala o pow.60m2. Hala o pow.100m2. - 2 pokoje socjalne. Doskonale nadaje się na magazyn lub działal...

  • Hala, stolarnia i mieszkanie, blisko trasy S2, S17
    1 / 8
    Hala, stolarnia i mieszkanie, blisko trasy S2, S17

    Majdan

    • 10 500 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 3 nieruchomości w jednym, położone w Majdanie, gmina Wiązowna. Pierwsza i druga nieruchomość to hala namiotowa o łącznej powierzchni 225 m2 w tym hala sprzedażowa 15...

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 40 590 zł cena