• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Niegowoniczki
  • Celiny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Design, Który Zapiera Dech. Apartament  Z Ogrodem
    1 / 16
    Design, Który Zapiera Dech. Apartament Z Ogrodem

    Łódź

    • 649 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • 2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec
    1 / 8
    2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    WYNAJMĘ 2 POKOJE po remoncie - ul. Plantowa / Teofilów / Żabieniec Mieszkanie z dwoma balkonami, słoneczne, okna od południa. Po remoncie czeka na pierwszego lokatora:) Nowe meble...

  • 2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum
    1 / 8
    2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum

    Łódź

    • 28 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prywatna Kamienica. (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe, ( 57m) do wprowadzenia. Ul. Wólczańska ok. Domu Handlowego "Central", IVp. (bez windy) Ogrzewanie CO miejskie. Wystawa...

  • Mieszkanie Łódź Żubardź ul. Mahatmy Gandhiego

    Łódź » ul. Gandhiego

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m², usytuowane na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku o konstrukcji mieszanej przy ul. Gandhiego w Łodzi. Lokali...

  • M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro
    1 / 13
    M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela - ogromna oszczędność na prowizji biura nieruchomości. Uwaga: wszelkiej maści pośrednikom dziękuje Mieszkanie w super lokaliz...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7
    1 / 5
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7. 45 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, II piętro, okna północ-południe, piwnica. Do remontu. Cena 310 tysięcy nie podlega ne...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 41 m² – 1. piętro Do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², idealne dla pary lub singla. Układ pomieszczeń: -salon (kanapa/łóżko, stolik, kilka...

  • I Ciebie też bardzo.....
    1 / 16
    I Ciebie też bardzo.....

    Łódź

    • 445 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym wczorajsi "my" zostają za drzwiami, a Ty wchodzisz w przestrzeń, która od progu szepcze: I Ciebie też bardzo. To nie jest zwykłe ogłoszenie o sprzed...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje z CO w Śródmieściu
    1 / 9
    2 pokoje z CO w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prywatna Kamienica Łódź 2 duże, rozkładowe pokoje ( 70m) + dodatkowe pomieszczenie bez okna mogące służyć jako dodatkowy 3 pokój lub garderoba ewentualnie gabinecik do pracy. Ul. K...

  • Funkcjonalne dwa pokoje z balkonem i komórką
    1 / 13
    Funkcjonalne dwa pokoje z balkonem i komórką

    Łódź

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie kartonów? Jeśli tak, to jasne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Felińskiego 3A w Łodzi będz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 572 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury. Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel.: [tel] Mieszkanie znajduje się w nowej inwest...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Teofilowie.
    1 / 9
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Teofilowie.

    Łódź

    • 315 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ulicy Rojnej 50 b. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 45,13 m2, położone jest na pierwszym piętrze, czteropiętrowego...

  • Licencja na luksus. Dwupokojowa baza agenta
    1 / 16
    Licencja na luksus. Dwupokojowa baza agenta

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Każdy tajny agent specjalny potrzebuje swojej tajnej bazy, która zachwyca perfekcyjnym stylem. Ta wyjątkowa dwupokojowa nieruchomość to prawdziwa licencja na luksusowe życie. Wnę...

  • Ustawne 2 pokoje na Teofilowie
    1 / 11
    Ustawne 2 pokoje na Teofilowie

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania? Interesuje Cię lokalizacja na Teofilowie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu! Mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 mieści się na parterze nis...

  • 1 / 4
    Okazja ! po remoncie | 54m2 | parking w cenie

    Łódź » ul. Wólczańska

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al. M...

  • Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.
    1 / 16
    Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 49,9 m² składa się z dwóch pokoi (z dużego pokoju wyjście na balkon), oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki + wc. Wysokie wnętrza 2,80m. i bardzo dobre doświetleni...

  • Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    owoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Klimatyzacja | 5 piętro | Winda | Apartamentowiec Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`
    1 / 10
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz przytulnego, słonecznego mieszkania które możesz od podstaw wyremontować i wyposażyć pod siebie? Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu tę wyjątkową, 2 pokojową nier...

  • Sprzedam mieszkanie 49,9 m²
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 49,9 m²

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2
    1 / 15
    Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2

    Łódź

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pełni wyposażone. Gotowe do wprowadzenia! 1680 +450 czynsz +media według zużycia Kaucja 3000zl. Oferuje BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powierzchni 37 m² w bloku na parterze. Mies...