• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Brzeziny

(1)
  • Lokal Brzeziny ul. Świętej Anny

    Brzeziny » ul. Anny

    • 42 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal w doskonałej lokalizacji- Brzeziny ulica Świętej Anny. Parter. Wejście z ulicy. Rolety antywłamaniowe. Witryna Na przeciwko lokalu parking. Pomieszczenie główn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Lokal Łódź ul. Piotrkowska

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 12 450 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica oddana do użytku w 1937r. Położona w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej (część jezdna). Usytuowana wzdłuż ulicy w zabudowie zwartej, budynek wielokondygnacyjny. W budyn...

  • Lokal 22 metrowy w łodzi na Bałutach
    1 / 9
    Lokal 22 metrowy w łodzi na Bałutach

    Łódź

    • 550 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 21,71 m2 na 3 piętrze.Lokal znajduje się w Biurowym Centrum Biznesu w Łodzi przy ul Łagiewnickiej 54/56. Do wynajęcia od zaraz.Znakomita infrast...

  • Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG

    Andrespol

    • 1 zł cena
    • 4 620 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG podstawowe przeznaczenie dla działalności gospodarczej związanej z wytwórczością ,magazynami,składami. Powierzchnia działki 4...

  • Wynajmę lokal w prestiżowej lokalizacji
    1 / 8
    Wynajmę lokal w prestiżowej lokalizacji

    Łódź

    • 5 355 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o nietuzinkowym wnętrzu w prestiżowej lokalizacji do wynajęcia od zaraz. Oferujemy do najmu lokal w zabytkowej, odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, zlokalizowanej przy pre...

  • Lokal biurowy do wynajęcia

    Łódź

    • 24 516 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa usytuowana w budynku Lumiere Center w Łodzi na ul. Łąkowej 29 - przy ul. Mickiewicza. Świetnie skomunikowany punkt w samym sercu Łodzi. Lokal znajduje się na I...

  • Lokal na Bałutach od zaraz
    1 / 10
    Lokal na Bałutach od zaraz

    Łódź

    • 550 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 27,50 m2 na 7 piętrze. Lokal znajduje się w Biurowym Centrum Biznesu w Łodzi przy ul Łagiewnickiej 54/56.Do wynajęcia od zaraz.Znakomita infrast...

  • lokal do wynajęcia
    1 / 8
    lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m2, położony w samym sercu Gałkowa Dużego (gmina Koluszki) przy głównym skrzyżowaniu ulicy Dzieci Polskich i Głów...

  • Przychodnia 250m2 na wynajem
    1 / 11
    Przychodnia 250m2 na wynajem

    Łódź

    • 9 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio od właściciela! Do najmu lokal o powierzchni 250m2 zaadaptowany na cele medyczne, zlokalizowany przy ulicy Wycieczkowej w Łodzi. Cena najmu / m-c: 9 900 zł + zaliczka...

  • Biuro na Piotrkowskiej
    1 / 5
    Biuro na Piotrkowskiej

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny obiekt znajdujący się przy ulicy PIOTRKOWSKIEJ w bezpośrednim sąsiedztwie NARUTOWICZA/ZIELONA oferuje do wynajmu dwa pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 26,1 m2....

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni 45m2 pod działalność usługową lub handlową. Może być na sklep, hurtownię, rehabilitację, gabinet kosmetyczny lokal branży medycznej lub farmaceutyczne...

  • Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent
    1 / 6
    Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent

    Łódź

    • 13 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KONTENER 3x2 m – II GATUNEK – PŁYTA WARSTWOWA PIR 120 mm Stan • Gotowy do użytku Na sprzedaż kontener o wymiarach 3 x 2 m, wykonany z płyty warstwowej PIR 120 mm. Idealny jako biu...

  • wynajmę restaurację i hotel
    1 / 16
    wynajmę restaurację i hotel

    Bukowiec

    • 12 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu obiektu hotelowego i gastronomicznego, idealnego zarówno dla osób poszukujących pomysłu na biznes o wielu możliwościach, jak i d...

  • 161 m² SPA z wyposażeniem | Parter Górna Łódź
    1 / 16
    161 m² SPA z wyposażeniem | Parter Górna Łódź

    Łódź

    • 7 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 161,99 m², po generalnym remoncie, urządzony bardzo nowocześnie i fukcjonalnie. Położony na parterze bloku mieszkalnego w dzielnic...

  • hala magazynowo -produkcyjna 3400 m2
    1 / 8
    hala magazynowo -produkcyjna 3400 m2

    Łódź

    • 57 800 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta wynajmu powierzchni produkcyjno-magazynowej TEO PARK ul. Wersalska 47/75 w Łodzi Powierzchnia: 3400 m2 Cena: 17 zł/m2 netto + 8 złm2 netto opłata administracyjna i media L...

  • Lokal handlowo usługowy przy GÓRNIAKU
    1 / 7
    Lokal handlowo usługowy przy GÓRNIAKU

    Łódź

    • 6 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Centrum Glob usytuowane jest w ścisłym centrum Łodzi w pobliżu skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Pabianickiej, Obok targowiska Górniak. Górniak to jedno z najstarszych obok Rynku Ba...

  • Biuro przy Centralu
    1 / 7
    Biuro przy Centralu

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę dwupokojowe biuro w centrum miasta obok DH " CENTRAL" o powierzchni 52 m2 na 4 p. Czynsz wynosi 20 zł/netto plus media 23,5 zł/netto. W budynku znajduje się winda osobowa...

  • Biuro lub usługi Zachodnia 70
    1 / 6
    Biuro lub usługi Zachodnia 70

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL BIUROWY na froncie przy ul. ZACHODNIEJ 70 Wyremontowany, elegancki lokal biurowy o pow. 20 m2 położony na II piętrze w budynku Obiekt usytuowany jest w sercu Łodzi, 5 min o...

  • ZACHODNIA OFFICE biuro do wynajęcia
    1 / 11
    ZACHODNIA OFFICE biuro do wynajęcia

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do najmu atrakcyjny lokal biurowy położony na pierwszym piętrze w części frontowej budynku przy al. Zachodniej 70 . Lokal widny, wystawa okien na zachód, pomalowany na bi...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Hugona Kołłątaja

    Łódź » Śródmieście » ul. Kołłątaja

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni użytkowej 39 metrów. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w dzielnicy śródmieście w okolicach ulicy Wierzbowej...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Lokal Łódź Widzew

    Łódź » Widzew

    • 890 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży lokal handlowy monitorowany z dwoma frontowymi wejściami. Obiekt usytuowany w pawilonie na osiedlu Łódź Widzew na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni Mieszk...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Nowe

    Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 5 610 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 550 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Możliwość wyd...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 1 300 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 18 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki. Przed lokalem znajduje się publiczny parking. Lokal usytuowany jest na I piętrze. Poczeka...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew, Olechów ul. Olechowska

    Łódź » Widzew » ul. Olechowska

    • 6 000 zł cena