• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Miastko
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Brzeziny

(3)
  • 2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking
    1 / 14
    2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking

    Brzeziny

    • 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m², położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeziny

    • 425 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeziny

    • 175 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Koluszki

    • 525 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koluszki

    • 394 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koluszki

    • 295 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż

    Stryków

    • 3 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, oferta bezpośrednia. Przedstawiam Państwu ofertę na wynajem (nie wykluczam sprzedaży) mieszkania 70,65 mkw. Mieszkanie w Strykowie o pow. 70,65 m2 po generalnym remo...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę
    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

    Stryków

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

  • Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego
    Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego

    Koluszki

    • 275 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Koluszkach w bloku przy ul. Głowackiego. Mieszkanie idealne zarówno dla osób poszukujących lokum dla siebie jak i pod wynajem. Do lokalu należy duża piwnic...