mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:30
357 000 zł 38 m2
357 000 zł 38 m2 9 395 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 38 m2
Cena za metr 9 395 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 8
ID oferty K37500996

Opis

Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie ciepłe ustawne. W pokojach na podłodze parkiet, ściany pomalowane. Kuchnia meble w zabudowie, łazienka razem z Wc w glazurze i terakocie. Okna plastikowe skierowane na północny/ wschód. Media wszystkie miejskie, czynsz około 600 zł. Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą oraz komórkę lokatorską. Blok zadbany, ocieplony, monitoring. Wymienione windy na nowe, klatki schodowe po remoncie. Możliwość parkowania na terenie, parking tylko dla mieszkańców bloku ,wjazd otwierany szlaban na pilota. Okolica bardzo zielona, blisko Park 1Maja , Park Matejki, sklepy, szpital CKD, liczne uczelnie Prawa, Medyczny, dworzec kolejowy Niciarniana. Mieszkanie świetne dla studentów lub zakup jako inwestycja pod wynajem z racji świetnej lokalizacji. Zapraszam na prezentację. KONTAKT EWA Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 280361
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 38 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Łódź, osiedle Śródmieście, ul. Tkacka
  • Mieszkanie położone na 8 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500996
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!