• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wiączyń Dolny

(3)
  • Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 2 000 000 zł cena
    • 38 714 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG

    Andrespol

    • 1 zł cena
    • 4 620 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjna nieruchomość przynosząca dochód.Symbol PG podstawowe przeznaczenie dla działalności gospodarczej związanej z wytwórczością ,magazynami,składami. Powierzchnia działki 4...

  • Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim
    Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim

    Grabina

    • 18 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z nasadzeniem sosny przy drodze głównej na początku Grabiny w otoczeniu lasów i innych domków. Przy drodze wodociąg i słup energii elektrycznej. W części dalszej od drogi d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 1 490 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Byszewy

    • 1 290 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Stare Skoszewy ul.

    Stare Skoszewy

    • 599 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonego miejsca na swój dom? Przy lesie, a może częściowo na jego terenie? Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1533 m2 w miejscowości Skoszewy Stare czeka właś...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy w Eufeminowie

    Eufeminów

    • 169 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka położona w Eufeminowie gm. Brzeziny, o powierzchni 1055m2 w kształcie prostokąta. Wymiary działki ok 22x47m Media: prąd w ulicy- podpisana jest u...

  • lokal do wynajęcia
    1 / 8
    lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m2, położony w samym sercu Gałkowa Dużego (gmina Koluszki) przy głównym skrzyżowaniu ulicy Dzieci Polskich i Głów...

  • Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna
    1 / 7
    Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna

    Nowe Skoszewy

    • 86 500 zł cena
    • 7 859 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren działki objęty planem zagospodarowania przestrzennego - tereny lasów. Możliwość zabudowy kubaturowej związanej z gospodarką leśną. Las jest położony w sąsiedztwie Rodzinnych...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni 45m2 pod działalność usługową lub handlową. Może być na sklep, hurtownię, rehabilitację, gabinet kosmetyczny lokal branży medycznej lub farmaceutyczne...

  • Działka Stary Imielnik ul.

    Stary Imielnik

    • 1 459 680 zł cena
    • 18 246 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka usługowo‑rekreacyjna 1,8246 ha - Stary Imielnik (okolice Łodzi)Opis nieruchomościNa sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 1,8246 ha, obejmujący działki: 8/1, 9/...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana
    1 / 10
    Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana

    Lipiny

    • 200 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość niezabudowana. Łączna powierzchnia: 1,38 ha Nieruchomość rolna, część działki przyległa do drogi publicznej z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku domu jednorodzinn...

  • Gałkówek-Kolonia-działka b.blisko Łodzi, Justynowa, Brzezin
    Gałkówek-Kolonia-działka b.blisko Łodzi, Justynowa, Brzezin

    Gałkówek-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 16 980 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Gałkówku Kolonii budowlano-rolna w tym część budowlana 2.200m2 z MPZP oraz dodatkowo znaczna część działki min. 5000m2 do ok. 8000 m2 z możliwymi warunkami zabudow...

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Boginia

    • 65 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną 500 m 2 w miejscowości Nowosolna ul.Kasprowicza 19A na terenie ROD"Polanka".Na terenie działki domek murowany z pokojem,kuchnią,przedpokojem i toaletą...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna 2,7 ha Grabina, gm Nowosolna
    Atrakcyjna działka inwestycyjna 2,7 ha Grabina, gm Nowosolna

    Grabina

    • 4 536 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna pod usługi lub budownictwo mieszkaniowe o powierzchni 2,7 ha położona w miejscowości Grabina w gminie Nowosolnej Działka posiada dostęp do drogi asf...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska

    Kraszew

    • 399 000 zł cena
    • 1 479 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy sa...

  • Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha Natolin k. Łodzi
    Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha Natolin k. Łodzi

    Natolin

    • 1 470 000 zł cena
    • 13 426 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Natolin k. Łodzi | Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha | MPZP: Magazyny, Usługi, Produkcja, Budowlana Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni od 1,34 do 4 ha, położone w miejsc...

  • Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio
    1 / 3
    Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio

    Grabina

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2500 mkw położona w malowniczej wsi Grabina, w powiecie poddębickim, w gminie Zadzim. Działka położona jest w idealnym miejscu do realizacji...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!
    1 / 16
    Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!

    Moskwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...