• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Józefin k. Nowosiółek
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Tuszyn

(2)
  • dom mieszkalny Tuszyn, ul. Poddębina
    dom mieszkalny Tuszyn, ul. Poddębina

    Tuszyn

    • 650 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45 Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na dział...

  • Dom Tuszyn
    1 / 2
    Dom Tuszyn

    Tuszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny 140m², działka437m²-gotowy do zamieszkania!Rozkład pomieszczeń Parter-Salon z jadalnią otwarty na kuchnię, tworzący dużą, jasną przestrzeń dzienną Ła...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Łódź Bałuty ul. Romanowska

    Łódź » Bałuty » ul. Romanowska

    • 25 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy kwatery pracownicze przy ulicy Romanowskiej. Pokoje 2, 3 osobowe oraz większe. Do dyspozycji monitorowany parking na terenie zamkniętym. Cena: 25 zł/os Przy długim w...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 900 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie na parterze domku jednorodzinnego przy ulicy Plenerowej. Niezależne wejście od ulicy Amatorskiej. Działka ogrodzona zagospodarowana. Automatyczne podlewani...

  • Dom Łódź Polesie ul. Władysława Syrokomli

    Łódź » Polesie » ul. Syrokomli

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia duży wygodny dom przy ulicy Syrokomli w Łodzi. Dom w zabudowie bliźniaczej. Garaż. Za domem działka do dyspozycji najemcy.Na działce znajduje się budynek gospodarczy...

  • Dom Łódź Bałuty ul. Jasińskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Jasińskiego

    • 1 134 900 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lub zakupu piękne mieszkanie w nowym domu w zabudowie szeregowej przy ulicy Jasińskiego. Doskonała lokalizacja blisko Parku Julianowskiego. Mieszkanie posiada 2 pozio...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 250 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprzedam kamienicę

    Łódź

    • 7 350 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Witam .Sprzedam kamienicę w centrum łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie "przystanku łódzkiego metra".100% własność tel [tel]

  • Nowoczesna stodoła w 4 tygodnie / na zgłoszenie

    Ksawerów

    • 99 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom na działce inwestora. Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup nowego domu 35m2 z antresolą - model MTB ONE. W skład oferty wchodzą wszystkie elementy sprefabrykowane w naszej...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drużbice

    • 1 800 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Huta Dłutowska

    • 899 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bychlew

    • 499 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **
    1 / 20
    ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **

    Bukowiec

    • 1 400 360 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Krzepczów

    • 280 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Łódź Ruda Pabianicka ul. Przestrzenna

    Łódź » ul. Przestrzenna

    • 1 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu dla swojej Rodziny, a może domu w doskonałej lokalizacji do dalszego najmu? Ten przestronny dom w Łodzi przy ul. Przestrzennej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z im...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Dom Łódź Stare Złotno rynek pierwotny ul.

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na Złotnie dostępny jest dom z działką w stanie surowym zamkniętym - to idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu, ale chcą mieć jeszcze trochę swobody w wykończeniu i a...

  • Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica
    1 / 16
    Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica

    Łódź

    • 2 500 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki dom na Złotnie – spokojna i cicha ulica Cena: 2 500 000 zł Są domy, które oferują przestrzeń. Są takie, które dają komfort. I są takie, które łączą jakość, ciszę, funkc...

  • Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha

    Jadwinin

    • 4 220 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki do...

  • Gotowy dom "Plastuś", 12min od Łodzi
    1 / 16
    Gotowy dom "Plastuś", 12min od Łodzi

    Konstantyna

    • 1 290 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2
    1 / 8
    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2

    Bychlew

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny o powierzchni całkowitej 178m2 wybudowany w 2015 roku, z urządzonym ogrodem tarasem i zadbana działką około 900m2 obsadzoną...

  • Sprzedam dom 210m Zdrowie
    1 / 5
    Sprzedam dom 210m Zdrowie

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom 210 m2, w spokojnej, zielonej okolicy Parku na Zdrowiu. Trzy kondygnacje z możliwością podziału na trzy oddzielne mieszkania. Remont w 2020r. wodn-kan, elektryczny. Media miejs...

  • Działka ROD z domem na sprzedaż - Łódź, ul. Przyklasztorze, 300...

    Łódź

    • 100 005 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 300m, położona w świetnej lokalizacji -Łagiewniki, przy Klasztorze sektor B. Działka ogrodzona zgodnie z wymogami ROD. Idealna na wy...

  • Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią
    1 / 7
    Sprzedam/zamienię dom pod Łodzią

    Rokiciny

    • 820 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszka...

  • Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.
    1 / 13
    Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.

    Stara Gadka

    • 2 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 11 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Górna Rokicie, ok Pabianickiej -Dom na Kwatery - Dobra Cena
    1 / 11
    Górna Rokicie, ok Pabianickiej -Dom na Kwatery - Dobra Cena

    Łódź

    • 3 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Polecam. Do wynajęcia dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- Górna Rokicie , okolice ul. Pabianickiej. Blisko przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, markety. Do dyspozycji najemc...

  • Parter domu dla pracowników - atrakcyjna oferta !!
    1 / 12
    Parter domu dla pracowników - atrakcyjna oferta !!

    Łódź

    • 3 800 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie zajmujące parter domu (posiada niezależne wejście oraz osobne liczniki mediów). Najemcy będą mieli możliwość korzystania z ogrodu. Nieruchomość w świetnej...

  • Dom Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 099 900 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w Łodzi z garażem i fotowoltaiką na starych zasadach!Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia domu dla swojej rodziny?Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Transp...

  • Dom Ksawerów

    Ksawerów

    • 17 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 389,28 m2 w Ksawerowie (powiat Pabianicki). Zagospodarowana działka o pow. 5109 m2 z domem gospodarczym o pow. 3...

  • Dom Łódź Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko ul. Gimnastyczna

    Łódź » Polesie » ul. Gimnastyczna

    • 6 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 270 m2 na Smulsku (zachodnia strona Łodzi) w okolicy ul. Gimnastycznej . Działka o pow. 257 m2. Możliwość...